агентство недвижимости гмыри

агентство недвижимости гмыри,купить квартиру гмыри ½,2,3,4,5,6,8Б,17,продать квартиру,продажа квартир,позняки,алладин,метро,григоренко, на гмыри,эпицентр

Агентство недвижимости Гмыри,купить квартиру гмыри ½,2,3,4,5,6,8Б,17,продать квартиру,продажа квартир,позняки,алладин,метро,григоренко, на гмыри,эпицентр
Связатся с нами можно по телефонам:

 

 

+38(066)249-2228 – Viber

 

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

 

 

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купить 2 комнатную квартиру Харьковское Шоссе, продажа квартир Харьковское Шоссе, купить квартиру гашека, купить квартиру на гашека киев, купить квартиру ярослава гашека, продажа квартиры ярослава гашека, купить квартиру Днепровский район, купить квартиру Ленинградская площадь, купить квартиру Дарницкая площадь

агентство недвижимости гмыри

Від: Ольга <olgand2004@ukr.net>

Тема:

Регіон: Інший регіон

Телефон: 098-26-88-304

питання:

Добридень!

Велике прохання відповісти на моє запитання.

У 2005 році у мене померла мама, тато помер ще раніше. Мама жила одна в приватному будинку, у неї двоє дітей -я і мій брат. Після смерті мами ми з братом звернулися до місцевого нотаріуса. (в різний час, але до закінчення 6 місяців) і вступили в спадок. Але свої півбудинку ні я, ні мій брат з тих пір так і не оформили на себе. 

У 2018 році помер мій брат, в березні 2019 року півроку з тих пір. У нього залишилася дружина і дочка. Його дружина вступила в спадщину на їх спільний дім. І я думала, що ті батьківські неоформлені півбудинку теж перейдуть до дружини брата або до його дочки. І зовсім не займалася цим питанням.

 

агентство недвижимости гмыри

Буквально недавно я дізналася, що оскільки частина спадщини брата не була оформлена, вона не може перейти до його спадкоємців. І я повинна до закінчення 6 місяців звернутися до нотаріуса для прийняття спадщини половини рідного дому, яка числиться за братом. 

 Після закінчення 6 місяців потрібно буде звертатися в суд, щоб батьківський будинок повністю перейшов до мене.

Поясніть, будь ласка, чи правда це і як мені вступити до цієї ситуації правильно.

Хочу уточнити, що з сім’єю брата у мене хороші стосунки, ми прекрасно спілкуємося і після смерті брата, щодня зідзвонюємося. Я ні в якому разі не хочу забирати у них частину брата, навпаки, я б хотіла, щоб вони оформили її на себе. Але якщо так можна, я готова оформити на себе, а потім ми з ними розберемося.

агентство недвижимости гмыри

Ще одна проблема для мене. Будинок знаходиться в одному місті, я живу в іншому місті.

 Часто приїжджати я не можу, тільки влітку у відпустку. Через це власне і не був оформлений цей будинок, не було часу ходити по інстанціях.

Оскільки часу залишилося не так багато, а приїхати я зараз не можу. виникає питання – чи можу я письмово (рекомендованим листом) звернутися до нотаріуса в тому місті. з повідомленням, що я хочу вступити в частку спадщини брата. Які документи (копії) я повинна надати в тому листі?

Завчасно дякую за відповідь.

 З повагою Ольга Олександрівна. агентство недвижимости гмыри

Від: Ксенія

Тема: агентство недвижимости гмыри

купить квартиру гмыри

Регіон: Київ

Телефон: 0992748591

питання: агентство недвижимости гмыри

Доброго дня! Я, б хотіла, дізнатися як, мені бути, напишіть будь ласка .У, мене 14.февраля загинув син (! Документи, на Квартиру були оформлені на 5 власників, включаючи Сина! Я, хочу дізнатися, мені треба переписувати документи самої? Або, моя дочка може подати сама на його частину? Їй, 24 роки! Буду, вдячна! Чекаю, відповіді! Спасибі!

Від: Тетяна

Тема: Виїзд з дитиною за кордон

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0970497175

питання:

Доброго дня. Мій чоловік їде в Хорватію. Ми з дитиною, Якій 5 років збіраємось до него поїхаті пізніше на срок около 2х тіжнів. Чи нужно Оформити нотаріальну згоду батька на вивіз дитини за кордон? Дякую

агентство недвижимости на гмыри

От: Олександр

Тема: Купівля нерухомого майна

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0971002549

 

агентство недвижимости улица гмыри

питання:

Доброго всім дня хочу Дізнатись Яким Шляхом мені йти. У мене є рідній брат ВІН допрікладу 01.01.2001 одружився 01.01.2013 ВІН за договором куплі-продажу становится власником квартири. Его дружина віїжає через Деяк годину за кордон на тривалий термін. Мені нужно купити Цю квартиру. Дозвіл на продаж від его Дружини я не отримав. Власником квартири є брат. Що мені підкажете. Буду вдячний.

Від: Любов, агентство недвижимости гмыри

 

агентство недвижимости  бориса гмыри

Тема: Заява про відсутність шлюбу

Регіон: Київ

Телефон: +79998163389

Vid: Olʹha <olgand2004@ukr.net>