агентство недвижимости гмыри

агентство недвижимости гмыри,купить квартиру гмыри ½,2,3,4,5,6,8Б,17,продать квартиру,продажа квартир,позняки,алладин,метро,григоренко, на гмыри,эпицентр

Агентство недвижимости Гмыри,купить квартиру гмыри ½,2,3,4,5,6,8Б,17,продать квартиру,продажа квартир,позняки,алладин,метро,григоренко, на гмыри,эпицентр
Связатся с нами можно по телефонам:

 

 

+38(066)249-2228 – Viber

 

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

 

 

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

агентство недвижимости гмыри

Від: Ольга <olgand2004@ukr.net>

Тема:

Регіон: Інший регіон

Телефон: 098-26-88-304

питання:

Добридень!

Велике прохання відповісти на моє запитання.

У 2005 році у мене померла мама, тато помер ще раніше. Мама жила одна в приватному будинку, у неї двоє дітей -я і мій брат. Після смерті мами ми з братом звернулися до місцевого нотаріуса. (в різний час, але до закінчення 6 місяців) і вступили в спадок. Але свої півбудинку ні я, ні мій брат з тих пір так і не оформили на себе. 

У 2018 році помер мій брат, в березні 2019 року півроку з тих пір. У нього залишилася дружина і дочка. Його дружина вступила в спадщину на їх спільний дім. І я думала, що ті батьківські неоформлені півбудинку теж перейдуть до дружини брата або до його дочки. І зовсім не займалася цим питанням.

 

агентство недвижимости гмыри

Буквально недавно я дізналася, що оскільки частина спадщини брата не була оформлена, вона не може перейти до його спадкоємців. І я повинна до закінчення 6 місяців звернутися до нотаріуса для прийняття спадщини половини рідного дому, яка числиться за братом. 

 Після закінчення 6 місяців потрібно буде звертатися в суд, щоб батьківський будинок повністю перейшов до мене.

Поясніть, будь ласка, чи правда це і як мені вступити до цієї ситуації правильно.

Хочу уточнити, що з сім’єю брата у мене хороші стосунки, ми прекрасно спілкуємося і після смерті брата, щодня зідзвонюємося. Я ні в якому разі не хочу забирати у них частину брата, навпаки, я б хотіла, щоб вони оформили її на себе. Але якщо так можна, я готова оформити на себе, а потім ми з ними розберемося.

агентство недвижимости гмыри

Ще одна проблема для мене. Будинок знаходиться в одному місті, я живу в іншому місті.

 Часто приїжджати я не можу, тільки влітку у відпустку. Через це власне і не був оформлений цей будинок, не було часу ходити по інстанціях.

Оскільки часу залишилося не так багато, а приїхати я зараз не можу. виникає питання – чи можу я письмово (рекомендованим листом) звернутися до нотаріуса в тому місті. з повідомленням, що я хочу вступити в частку спадщини брата. Які документи (копії) я повинна надати в тому листі?

Завчасно дякую за відповідь.

 З повагою Ольга Олександрівна. агентство недвижимости гмыри

Від: Ксенія

Тема: агентство недвижимости гмыри

купить квартиру гмыри

Регіон: Київ

Телефон: 0992748591

питання: агентство недвижимости гмыри

Доброго дня! Я, б хотіла, дізнатися як, мені бути, напишіть будь ласка .У, мене 14.февраля загинув син (! Документи, на Квартиру були оформлені на 5 власників, включаючи Сина! Я, хочу дізнатися, мені треба переписувати документи самої? Або, моя дочка може подати сама на його частину? Їй, 24 роки! Буду, вдячна! Чекаю, відповіді! Спасибі!

Від: Тетяна

Тема: Виїзд з дитиною за кордон

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0970497175

питання:

Доброго дня. Мій чоловік їде в Хорватію. Ми з дитиною, Якій 5 років збіраємось до него поїхаті пізніше на срок около 2х тіжнів. Чи нужно Оформити нотаріальну згоду батька на вивіз дитини за кордон? Дякую

агентство недвижимости на гмыри

От: Олександр

Тема: Купівля нерухомого майна

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0971002549

 

агентство недвижимости улица гмыри

питання:

Доброго всім дня хочу Дізнатись Яким Шляхом мені йти. У мене є рідній брат ВІН допрікладу 01.01.2001 одружився 01.01.2013 ВІН за договором куплі-продажу становится власником квартири. Его дружина віїжає через Деяк годину за кордон на тривалий термін. Мені нужно купити Цю квартиру. Дозвіл на продаж від его Дружини я не отримав. Власником квартири є брат. Що мені підкажете. Буду вдячний.

Від: Любов, агентство недвижимости гмыри

 

агентство недвижимости  бориса гмыри

Тема: Заява про відсутність шлюбу

Регіон: Київ

Телефон: +79998163389

Vid: Olʹha <olgand2004@ukr.net>