Агентство недвижимости Схидна Брама

агентство недвижимости схидна брама, схидна брама аренда, снять квартиру схидна брама светлая, оренда квартир східна брама київ, схидна брама снять квартиру, аренда східна брама, снять квартиру светлая, схидна брама снять квартиру,купить,продажа

Агентство недвижимости Схидна Брама, аренда, снять квартиру,светлая,оренда квартир східна брама київ,аренда східна брама, снять квартиру светлая,схидна брама снять квартиру,купить,продажа
Связатся с нами можно по телефонам:

 

 

+38(066)249-2228 – Viber

 

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

 

 

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Агентство недвижимости Схидна Брама

Від: Анастасія

Тема: Договір дарування нерухомості

Регіон: Інший регіон

Телефон:

питання:

Добрий день. Скажіть будь ласка, як правильно переоформити квартиру на іншого власника. Суть така, я в даний момент проживаю в Грузії, але прописана в Україні. Квартиру, в якій я прописана потрібно переоформити на мене. Агентство недвижимости Схидна Брама

Природно це не купівля. Який податок на це і який пакет документів повинен бути? А ще в які терміни це робиться і що там за податок на розкіш? Якщо квартира 64 м2 я повинна ще заплатити і цей податок? Дякуємо.

Від: Євген

Тема: Дарственная

Регіон: Інший регіон

Телефон:

 

Агентство недвижимости Схидна Брама

питання:

я в шлюбі як мені правильно оформити грошовий подарунок моєї матері на авто, щоб дружина при розлученні не претендувала на авто?

От: Руслан

Тема: Довіреність на авто

Регіон: Інший регіон

Телефон: 

питання:

Чи можу я дати генеральну довіреність на авто без присутності і по копії документів особи на кого буде довіреність?

Від: Катерина

Тема: Переоформлення будинку у власність

Агентство недвижимости Схидна Брама

Регіон: Інший регіон

Телефон:

питання:

Добрий день. Я живу в будинку 15 лет.До знаходиться власний сільради. і пропонують купити будинок в них. чи можна ще якимось способом оформити без купівлі будинку?

Від: Аліна Юнгє

Тема: Перклік документів для укладання догоди купівлі-продажу

Регіон: Київська область

Телефон: 0732423488

питання:

Доброго дня!

Вас турбує менеджер відділу продажу новобудови.

Моє питання стосується Переліку документів, при укладанні (попередньої та ОСНОВНОЇ) догоди купівлі-продажу между:

Агентство недвижимости Позняки Схидна Брама

Від: Станіслав

Тема: Продаж квартири.

Регіон: Інший регіон

Телефон:

питання:

Мама 1/2 квартири зробила дарчу на меня.Вторая частина квартири була на рідній, він умер.І я через суд відсудила 1 / 2.Я вважаюся повним власником квартіри.Нужно чи регестріровать право власності що б продати квартиру?

Від: Юрій

Тема: Переоформити автомобіль

Регіон: Інший регіон

Телефон

Агентство недвижимости светлая Схидна Брама

питання:

Доброго дня! Хочу дізнатися як переоформити автомобіль з батька на себе, що потрібно якісь документи до кого звертатися, в загальному всі нюанси) Дякую

Від: Маша

Тема: Орендарі жітда

Регіон: Київ

Телефон: 

питання:

Доброго дня!  тЦікавитьака інформація, я з чоловіком та дворічною дитиною вінаймаємо квартиру, (договір оренди Укладення) .У нас вінікла така проблема: сусідці зверху заважає дитина, Якби шумно себе поводити, бігає і таке інше (08: 00прокідаєтьсямалюк о21-22: 00лягає спати).

(прожіваємо у панельному будинку) .а у свою Черга только и їх среди сусідів и чути як смороду шумлять, то музика гремить, то п’яні крики у 12тій ночі ..

Як ми можемо собі захістіті, Якими правами, что б смороду нам не заважалі жити?