Агентство недвижимости ул. Светлая

Агентство недвижимости ул. Светлая,066 259-2228,улица,киев,бортничи,верхние,нижние,ул.Лесная,ул. Левадная,метро,бориспольская,красный хутор

 

Агентство недвижимости Светлая,066 259-2228,улица,киев,бортничи,верхние,нижние,ул.Лесная,Левадная,метро,бориспольская,красный хутор,харьковское шоссе
Связатся с нами можно по телефонам:

 

 

+38(066)249-2228 – Viber

 

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

 

 

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

 Агентство недвижимости ул. Светлая

питання:

потрібна довідка про відсутність шлюбу, можу приїхати 18го лютого, чи можна зробити це швидко?

Від: Тамара

Тема: Дарственная

Регіон: Київ

Телефон

питання:

Доброго дня! Прошу Вас роз’яснити, які документи потрібні для оформлення дарчої на наступну нерухомість. квартира в Києві, будинок в Баришівському районі Київської області, кооперативний гараж. Дарчу повинен оформити мій колишній чоловік на користь нашого сина. Агентство недвижимости ул. Светлая

 

 

 який живе в Росії з 2001го року, має паспорт громадянина України, але не має прописки (так вийшло). Я також перебуваю за межами України, колишній чоловік хворий, тому змушені звертатися онлайн. Щоб необхідні документи підготувало третю особу, а син приїхав тільки на зпключітельном етапі. Наперед дякую. З повагою. Тамара.

 

 

Агентство недвижимости ул. Светлая

 

 

Від: Костянтин

Тема: Купівля продаж авто

Регіон: Інший регіон

Телефон:

питання:

Добрий день.

Хочу купити авто у громадянина Польщі. Чи можливо оформити угоду в нотаріуса в Україні і які документи для цього потрібні?

Дякуємо.Агентство недвижимости ул. Светлая

 

Від: Алла

Тема: Про Прийняття спадщини

Регіон: Інший регіон

 

Телефон: 0970115665

 

 

питання:

Добрий день! Скажіть будь ласка, як діяті в такому випадка, коли в спадщину вступило три спадкоємця, оформили земельні частки (пай), а будинок не оформляють. Сьогодні Хочемо Оформити будинок, но один Із спадкоємців вже помер, спадщина оформляється на 2 спадкоємців?

Від: Ірина

Тема: Спадщина

Регіон: Київ, Агентство недвижимости ул. Светлая

 

Телефон: 0931016304

 

 

Агентство недвижимости Бортничи ул. Светлая

 

питання:

Добрий день, ситуація наступна …. є два спадкоємця, дружина за заповітом і я, дочка померлого як обов’язковий спадкоємець (інвалід) на сьогоднішній день дружина отримала у нотаріуса документи про право на спадщину, я ще немає. Є домовленість про виплату компенсації мені за мої частки, як можна оформити дану домовленість? Спасибі за відповідь.

От: Олександр

Тема: Нотаріальна довіреність

 

Регіон: Київ

Телефон:

питання:

Добрий день. Скажіть будь ласка, можна оформити довіреність на представлення інтересів своєї бабусі, щоб це поширювалося як на отримання субсидії в жека, так і отримання довідок, так і на приватизацію землі з її подальшим розпорядженням? Тому як вона інвалід 2 групи, їй важко постійно кудись їздити для вирішення цих питань.

Дякуємо. Агентство недвижимости ул. Светлая

 

От: Олександр

Тема: Розписка

Регіон: Київ

Телефон:

 

 

Агентство недвижимости на  ул. Светлая

питання:

Добрий вечір. Чи можна оформити розписку з обов’язком іншого людина виплатити заборгованість по кредиту банку який оформлений на мене, на прохання даної людини, знайомого і запевнити її? І скільки це буде коштувати?

Від: Олена

Тема: Продаж квартири

Регіон: Інший регіон

Телефон:

 

 

Агентство недвижимости метро Бориспольская

 

питання:

Питання на рахунок продаж квартири. Моя мама хоче продати квартиру и говорити что мені Нічого неналежіть. Квартира куплена в шлюбі моїм батьком. Смороду розвелось 7 років тому були в Офіційному шлюбі. Нещодавно ВІН помер від Слабкий серця. На квартирі прописана я і мама квартира оформлена на неї. Як мені відстояті своє право что я маю свою частку з квартири? Мені 27 років, батько помер 10 січня 2019 року, Заповіту НЕ залишала. Агентство недвижимости ул. Светлая