Агентство недвижимости ул. Светлая

Агентство недвижимости ул. Светлая,066 259-2228,улица,киев,бортничи,верхние,нижние,ул.Лесная,ул. Левадная,метро,бориспольская,красный хутор

 

Агентство недвижимости Светлая,066 259-2228,улица,киев,бортничи,верхние,нижние,ул.Лесная,Левадная,метро,бориспольская,красный хутор,харьковское шоссе
Связатся с нами можно по телефонам:

 

 

+38(066)249-2228 – Viber

 

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

 

 

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купить 2 комнатную квартиру Харьковское Шоссе, продажа квартир Харьковское Шоссе, купить квартиру гашека, купить квартиру на гашека киев, купить квартиру ярослава гашека, продажа квартиры ярослава гашека, купить квартиру Днепровский район, купить квартиру Ленинградская площадь, купить квартиру Дарницкая площадь

 Агентство недвижимости ул. Светлая

питання:

потрібна довідка про відсутність шлюбу, можу приїхати 18го лютого, чи можна зробити це швидко?

Від: Тамара

Тема: Дарственная

Регіон: Київ

Телефон

питання:

Доброго дня! Прошу Вас роз’яснити, які документи потрібні для оформлення дарчої на наступну нерухомість. квартира в Києві, будинок в Баришівському районі Київської області, кооперативний гараж. Дарчу повинен оформити мій колишній чоловік на користь нашого сина. Агентство недвижимости ул. Светлая

 

 

 який живе в Росії з 2001го року, має паспорт громадянина України, але не має прописки (так вийшло). Я також перебуваю за межами України, колишній чоловік хворий, тому змушені звертатися онлайн. Щоб необхідні документи підготувало третю особу, а син приїхав тільки на зпключітельном етапі. Наперед дякую. З повагою. Тамара.

 

 

Агентство недвижимости ул. Светлая

 

 

Від: Костянтин

Тема: Купівля продаж авто

Регіон: Інший регіон

Телефон:

питання:

Добрий день.

Хочу купити авто у громадянина Польщі. Чи можливо оформити угоду в нотаріуса в Україні і які документи для цього потрібні?

Дякуємо.Агентство недвижимости ул. Светлая

 

Від: Алла

Тема: Про Прийняття спадщини

Регіон: Інший регіон

 

Телефон: 0970115665

 

 

питання:

Добрий день! Скажіть будь ласка, як діяті в такому випадка, коли в спадщину вступило три спадкоємця, оформили земельні частки (пай), а будинок не оформляють. Сьогодні Хочемо Оформити будинок, но один Із спадкоємців вже помер, спадщина оформляється на 2 спадкоємців?

Від: Ірина

Тема: Спадщина

Регіон: Київ, Агентство недвижимости ул. Светлая

 

Телефон: 0931016304

 

 

Агентство недвижимости Бортничи ул. Светлая

 

питання:

Добрий день, ситуація наступна …. є два спадкоємця, дружина за заповітом і я, дочка померлого як обов’язковий спадкоємець (інвалід) на сьогоднішній день дружина отримала у нотаріуса документи про право на спадщину, я ще немає. Є домовленість про виплату компенсації мені за мої частки, як можна оформити дану домовленість? Спасибі за відповідь.

От: Олександр

Тема: Нотаріальна довіреність

 

Регіон: Київ

Телефон:

питання:

Добрий день. Скажіть будь ласка, можна оформити довіреність на представлення інтересів своєї бабусі, щоб це поширювалося як на отримання субсидії в жека, так і отримання довідок, так і на приватизацію землі з її подальшим розпорядженням? Тому як вона інвалід 2 групи, їй важко постійно кудись їздити для вирішення цих питань.

Дякуємо. Агентство недвижимости ул. Светлая

 

От: Олександр

Тема: Розписка

Регіон: Київ

Телефон:

 

 

Агентство недвижимости на  ул. Светлая

питання:

Добрий вечір. Чи можна оформити розписку з обов’язком іншого людина виплатити заборгованість по кредиту банку який оформлений на мене, на прохання даної людини, знайомого і запевнити її? І скільки це буде коштувати?

Від: Олена

Тема: Продаж квартири

Регіон: Інший регіон

Телефон:

 

 

Агентство недвижимости метро Бориспольская

 

питання:

Питання на рахунок продаж квартири. Моя мама хоче продати квартиру и говорити что мені Нічого неналежіть. Квартира куплена в шлюбі моїм батьком. Смороду розвелось 7 років тому були в Офіційному шлюбі. Нещодавно ВІН помер від Слабкий серця. На квартирі прописана я і мама квартира оформлена на неї. Як мені відстояті своє право что я маю свою частку з квартири? Мені 27 років, батько помер 10 січня 2019 року, Заповіту НЕ залишала. Агентство недвижимости ул. Светлая