БТИ Дарницкий район

БТИ Дарницкий район,техпаспорт дарницкий район,на квартиру,на дом,на гараж,на нежилое помещение,заказать техпапорт дарницкий район,сделать,бти техпаспорт

БТИ Дарницкий район,техпаспорт дарницкий район,на квартиру,на дом,на гараж,на нежилое помещение,заказать техпапорт дарницкий район,сделать,бти техпаспорт
Записаться на бесплатную консультацию можно по телефонам:

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

БТИ Дарницкий район

питання:

Чи можна переписати заповіт, якщо вже було заповіт в 1997 році на трьох дітей? Один син помер і тепер людина хоче зробити заповіт на внука.

Від: Тетяна

Тема: входження в спадок

Регіон: Інший регіон

питання:

У листопаді помер батько, на ньому був будинок, мама хоче оформити його на себе, щоб як вдова чорнобильця зберегти частину пільг на оплату комунальних послуг, як в цьому випадку бути дітям, щоб закріпити за собою право на спадщину, не позбавляючи маму можливості отримати пільги

От: Олександр

Тема: Довіреність на авто

Регіон: Інший регіон

БТИ Дарницкий район

питання:

Авто по ген. довіреності на батька. Чи може він переписати довіреність на мене? Його бентежить те, що у нас одне прізвище.

Від: Максим

Тема: Спадкова частина померлої

Регіон: Інший регіон

 

питання:

Потонула мати, у матері з вітчимом (вони були 17 років у шлюбі) був бізнес оформлений на вітчима. але я і мати брали участь в цьому бізнесі теж як сім’я. Я менше, але брав участь теж. Відповідно у них було майно нажите спільно, є щось на матір оформлено. БТИ Дарницкий район

 

 е щось на нього (точна інформація мені не відома). Справа у нотаріуса він завів у свого. Я прийшов до цього нотаріусу, вона у мене запитує, що було на мамі? Я не володію такою інформацією, тільки так на словах вона мені говорила, що машина там на ній і будинок.

БТИ Дарницкий район

 

 Так ось говорить нотаріус ця, що вітчим мій право не надавати документи для розділу майна зі мною. Сказала що мені немає сенсу цього добиватися в судовому порядку, якщо він не захоче-він не покаже документи .

 Пропонує мені з ним як щось домовитися, а я просто знаю що з ним домовитися не вийде нормально. Що робити взагалі підкажіть будь ласка, які є методи щоб вирішити це питання і отримати своє по закону і скоріше.

Від: Анастасія

Тема: Сирітство

Регіон: Інший регіон

питання: БТИ Дарницкий район

Чи можна сироті 18-річної працювати

 офіційно, пеньсія буде нараховуватися до 23років?

Від: Юрій

Тема: Запевнення СМС-листування і повідомлень в Viber

 

БТИ Дарницкий район

Регіон: Київ

питання:

Привіт, чи можливо завірення нотаріально СМС-листування і повідомлень в Viber і скільки ето буде коштувати?

Від: игорь

Тема: Продаж дачі.

Регіон: Інший регіон

питання: БТИ Дарницкий район

Добрий день. У мене є дача, була куплена коли вже був одружений, хочу продать.На ділянці нічого крім саду городу і компостній ями немає. Кадастровий номер уч.есть виданий в 2006г.Какіе потрібні для продажу документи. Дякуємо.

Від: Ірина

Тема: Спадщина

Регіон: Київ

 

Питання

 

техпаспорт дарницкий район

Добрий вечір. Підкажіть пжл чи можливо отримати гроші на похорон (в ПФУ) по закінченню 6 місячного терміну? Переходять вони в спадок?

Від: Валентина

Тема:

Регіон: Інший регіон

питання:

Підкажіть, куди звернутися одинокій матері двох дітей, для отримання соціального житла, яке знаходиться на балансі міського совета.Старшій син-чоловік з особливими потребами, у нього глухота.на знімних квартирах стало жити дуже дорого, сім’я малозабезпечена. Допоможіть!

Від: Євген

Тема: Купівля землі ОСГ

 

Техпаспорт на квартиру дарницкий район

 

Регіон: Київ

питання:

Запропонували купити 20 м землі ОСГ 10 ділянок по 2 м Можливо оформити купівлю продаж чи ні. Поширюється чи ні мораторій на продаж землі на землі ОСГ?

Від: Тамара

Тема: Необхідність згоди на продаж колишнього чоловіка

Регіон: Інший регіон

питання: БТИ Дарницкий район

 

Доброго дня! Прошу Вашої професійної допомоги. Суть справи: в 1991 році, перебуваючи в шлюбі, придбали 2-к. Квартиру і оформили її на мене. У 1994 р розлучилися через суд (у нас є син 1979 р.н.). Квартира кооперативна. Майнових суперечок не було.

 

бти техпаспорт дарницкий район

За усною домовленістю, чоловікові дісталася машина, нам з сином – квартира. Колишній чоловік поїхав в РФ. Але, з місця реєстрації не знявся. Я неодноразово його про це просила, поки він був на зв’язку. Потім зв’язок з ним було втрачено.

 У 2015 році я звернулася в суд з позовом про визнання колишнього чоловіка, що втратив право користування квартирою та зняття з місця реєстрації. Суд позов задовольнив. Рішення вступило в законну силу 25.09.2015 р

 До сьогоднішнього дня, колишній чоловік не оскаржив судове рішення про скасування його реєстрації у вигляді апеляції і не висунув позов з приводу порушення його прав. Тепер виникла необхідність продати житло. Чи необхідно в такому випадку, з огляду на все вищевикладене, згода чоловіка? Чи можу я розпорядитися майном одноосібно? Завчасно дякую за відповідь!

 

Сделать техпаспорт на квартиру Дарница

Від: Мирослава Тема: Довіреність на розлучення

Регіон: Київ

питання: БТИ Дарницкий район

Добрий день.

Я перебуваю в Катарі, мій чоловік в Києві. Хочемо оформити розлучення, але можливості приїхати у мене немає.

Мене поінформували, що я можу написати довіреність і згоду на розлучення на мою маму, завірити її і надіслати пакетом документів зі своїм паспортом, свідоцтвом про шлюб, інн. Проконсультируйте, будь ласка, чи це так і не могли б ви допомогти з текстом цього згоди на розлучення. Дякуємо.