бти харьковское шоссе

бти харьковское шоссе,техпаспорт на квартиру,дом,гараж,Дарницкий район,днепровский,левый берег,метро Харьковская,оценка,справка бти

бти харьковское шоссе,техпаспорт на квартиру,дом,гараж,Дарницкий район,днепровский,левый берег,метро Харьковская,оценка,справка бти, техпаспорт на квартиру харьковское шоссе
Записатся на бесплатную консультацию можно по телефонам:

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

бти харьковское шоссе

від: Владислав

Тема: Купівля машини

Регіон: Інший регіон

питання:

Добрий вечір. Хочемо купити машину. Питання в тому що ми позичаємо частина грошей і хочемо їх брати що б запевнити як то у нотаріуса. 

 а ще нам пропонують що б оформити машину на людину який нам позичив нібито гроші а по виплаті йому він нам її переоформить на нас. вопрос є в цьому підступ що нам не грошей не машини не бачити тоді після виплати позичальнику.

Від: Костя

Тема: необхідно представляти інтереси мами в польському банку

Регіон: Інший регіон

бти харьковское шоссе

питання:

Доброго дня! Підкажіть будь ласка: необхідно представляти інтереси мами в польському банку (закриття рахунку в банку). яку довіреність необхідно оформити? Або як правильно це зробити? Дякую за відповідь.

Від: Андрій

Тема: Питання!

Регіон: Київ

питання:

Справка бти харьковское шоссе

Привіт, хочу запитати у вас

У мого друга є квартира і хоче її продати, але він прописав двох людини. і вони іноземець і їх зараз немає в Україні, як можна принести папір доводить що немає. пропісоних в такій ситуації, і в якому місці можна взяти?

Від: КАРІНА

Тема:

Регіон: Інший регіон

питання:

бти харьковское шоссе

Привіт, підкажіть, якщо Бабуся померла 6 років тому, а ми до сих пір не переоформили квартиру (квитанції приходять на її ім’я) що потрібно зробити?

І ще одне питання, моїй сестрі виповнюється 14 років в цьому місяці. немає до сих пір прописки, чи потрібно заяву від її тата, про те що він згоден щоб ми її прописали. і чи потрібна якась довідка про яку пишуть в інтернеті. бти харьковское шоссе

От: Анна

Тема: Продаж квартири

Регіон: Київ

питання: бти харьковское шоссе

Добрий вечір! Хочу дізнатися як правильно вважається три роки якщо я хочу продати квартиру раз в три роки яку купила в 2016 р. три роки календарних або число місяця і рік за договором купівлі продажу?

бти харьковское шоссе

От: Михайло

Тема: Оплата податку за спадщину

Регіон: Інший регіон

питання:

Доброго дня. Мене цікавить таке питання, я получил квартиру в спадок і мені дали рахунок про Сплату податку за спадщину.

 Пройшов рік а я щє не сплативши чим це мені грозит, чи буде Якийсь штраф за межі не Вчасно Сплату? Дякую за відповідь.

От: Анна

Тема: Купівля-продаж

Регіон: Інший регіон

питання:

техпаспорт на квартиру харьковское шоссе

Добрий день. Квартира розділена на 2 власника. Один із власників (я) хоче продати свою частину і в письмовій формі через нотаріуса сповістив другого власника з торбою. Пройшов місяць, воторой власник не ізьявіл бажання про покупку.

Тепер нотаріус після закінчення терміну повинен віддати мені документ. щоб я зробила купівлю-продаж іншому покупцеві. Але нотаріус заявляє що документ мені не дасть і тільки через неї я можу зробити операцію.

 Хіба це так? Просто мій покупець хоче іншого нотаріуса … Що робити? Маю я право отримати документ?

техпаспорт на квартиру харьковское шоссе

ема: Як завершити угоду купівлі продажу частини будинку?

Регіон: Інший регіон

питання: бти харьковское шоссе

Будинок був проданий двом людям і тепер вони співвласники частин. Почали наступний етап з метою розділити частини, отримати дві адреси і стати власниками одиниць.

Проблема отримання двох кадастрових номерів, тому що ділянка в держ кадастр “некоректно лежить”. на карті п’ять ділянок налазять один на одного і винних не знайти. Чи можна оформити у власність частини будинку (1 та 1а), залишивши совлаленіе на ділянку?

Справка бти харьковское шоссе

Тема: Магазин спецій, кави, чаю та аксесуарів до них

Регіон: Інший регіон

питання: бти харьковское шоссе

До якого КВЕД відноситься даний магазин? Яке оподаткування краще вибрати для даного магазину?

Від: Олена

Тема: Будинок

Регіон: Київ

техпаспорт на квартиру харьковское шоссе

питання:

Здравстуйте, у мене така ситуація, у нас є будинок бабусі, вона померла, і залишила будинок моєї мами за заповітом. але мама не подавала заяву на протязі 6 місяців. і вже пройшло 10 років після смерті бабусі .і мама теж померла. .. як мені переписати будинок на себе?

Добрий день, якщо мама була зареєстрована разом з бабусею за однією адресою. на момент смерті бабусі, вона фактично прийняла спадщину.

Справка бти харьковское шоссе

 і Ви зараз зможете його оформити, але Вам краще підійти на консультацію до нотаріуса особисто з документами на будинок і свідоцтвами про смерть бабусі і мами

Записатися на консультацію Ви можете за телефонами:

консультації безкоштовні

Від: Ольга

Тема: Перевірити договір

бти харьковское шоссе

Регіон: Київ

питання:

Добрий день,

Скажіть будь ласка, якщо я вам відправлю договір, ви можете перевірити, і чи буде ця консультація безкоштовна?

Від: Дмитро

Тема: Договір застави

Регіон: Інший регіон

питання:

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, якщо з метою забезпечення виконання зобов’язання за договором позики необхідно укласти договір застави, де предметом застави буде одночасно виступати як нерухоме майно (квартира), так і рухоме (автомобіль), то можна одним договором застави об’єднати ці предмети застави або на кожен предмет застави необхідно укладати свій окремий договір? Завчасно дякую за відповідь.