оценка квартиры дарницкий район

быстрая оценка квартиры дарницкий район,дарница,экспертная,недорого,быстро,позняки,осокорки,Харьковское шоссе,ахматовой,григоренко,вербицкого,бажана,метро Харьковская,киев

оценка квартиры дарницкий район, киев ,в Киеве,дарница,экспертная,недорого,быстро,позняки,осокорки,Харьковское шоссе,ахматовой,григоренко,вербицкого,бажана,метро Харьковская,
Заказать экспертную оценку можно по телефонам:

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

недорого оценка квартиры дарницкий район

Від: алексей

Тема: покупка будинку

Регіон: Інший регіон

Телефон: +380666402127

питання:

здрастуйте, підкажіть, будь ласка, ми хочемо купити будинок, але документи зроблені на чоловіка, який вже помер, а його дружина жива. Чи може вона продати нам будинок з переоформленням документів на нас?

Від: Олена

Тема:

Регіон: Київська область

Телефон: 0935456473

питання: 

Здраствуйте! Підкажіть будь ласка, чи можливо написати довіреність на тимчасовій (2 місяці) проживання моєї дитини з моїми далекими родичами, для того щоб поїхати за кордон укласти договір, зробити прописку і оформити в садок дитину, щоб потім приїхати і забрати його з збій?

Від: Розалія

Тема: Дарування

 

оценка квартиры дарницкий район

Регіон: Київська область

Телефон: +380634961700

питання:

Добрий день. Я маю трикімнатну квартиру за рішенням суду 2/3 мої а 1/3 колишнього чоловіка і в квартирі зареєстровані також 5 моїх дітей (4 дітей мої з колишнім чоловіком і п’ята дитина з моїм справжнім чоловіком).

Я і двоє молодших дітей збираємося їхати і хочемо вирішити житлове питання, старші діти теж не проти (двоє старших повнолітні і ще один майже вже повнолітній), але колишній чоловік не дає дозвіл на продаж квартири і на виписку одну неповнолітню дитину.

Я вирішила подарувати старшим дітям по 1/6 частини квартири, а молодшим поки що ні дарувати, поки досягнуть повноліття або поки не відбудеться продаж. Чи можу я подарувати старшим по 1/6? Чи потрібно тоді дозвіл опікунської? чи потрібно присутність старших дітей на даруванні у нотаріуса? Які потрібно підготувати документи (оцінка? …)? С ув. Розалія

оценка квартиры дарницкий район

Це повідомлення надіслано з сайту Нотаріус.org

От: Оксана

Тема: Спадщина

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0996349310

питання:

Чи можна після закінчення 6 місяців оформити спадщину на несеолькіх людина? Заповіту нет.Смерть раптова

Від: Марк

Тема: Які документи потрібно оформляти при покупці квартири.

Регіон: Київ

Телефон: 0730371333

питання: 

День добрий, купую квартиру в новобудов у забудовника, які мені потрібно документи підписати / мати у нотаріуса або ще де небудь, щоб квартира була 100% моя? Мені запропонували оформити первинне право власності. За договором про спільну діяльність. Це воно? Дякуємо.

оценка квартиры дарница

т: Оксана

Тема: дарча

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0508885569

питання:

здрастуйте, при даруванні кімнати, чи потрібна оцінка житла? і хто платить ріелтору- хто його наймав або покупець (обдарований)? заздалегідь дякую.

Від: Ірина

Тема: Оформлення договору купівлі продажу землі

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0665124557

питання: оценка квартиры дарницкий район

Здраствуйте! Оформляємо землю, як учасники Ато, для ведення сільського господарства, хочемо дуже терміново її продати так як потрібні гроші, так можна буде оформити договір купівлі продажу маючи на руках Витяг з кадастровим номером? Дякуємо

Экспертная оценка квартиры дарницкий район

Від: Людмила

Тема: Продати будинок

Регіон: Київська область

Телефон: 0965011364

питання:

добрий день

Я хочу продати свою частину будинку 2/3, брат не проти, з документів є тех. паспорт на мою частину, і свідоцтво на спадщину, чи можу я продати якщо не приватизована земля і немає кадастрового номера? Якщо можу, то у скільки мені це обійдеться?

Наперед дякую! Гарного дня!

От: Сергій

Тема: Операція з нерухомістю

Регіон: Київ

Телефон: +380936996159

оценка квартиры Харьковское Шоссе

питання:

Добрий день, Шановні! оценка квартиры дарницкий район

Цікавить питання по оптимальному (тимчасового, цінового) рішенням операції з нерухомістю.

Пара складається в цивільному шлюбі має спільну дитину 14-ти років, крім цього у дружини є повнолітні син і дочка від першого шлюбу. Паре належить нерухомість в якій не проживає дана сім’я, в рівних частках (50% / 50%).

Дружина хоче, щоб повнолітня дочка від першого шлюбу стала 100% власницею нерухомості, при цьому, чоловік дає свою згоду. Як краще організувати цю операцію?

З повагою Сергій !

оценка квартиры дарница

Від: Ірина

Тема: Оплата витрат.

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0673075138

питання: оценка квартиры дарницкий район

Если квартира булу у власності за як нежітлової понад 8 років и рік тому переведена в житловий фонд, то при продажі сплачуються 5%?