Снять дом осокорки долгосрочно Аренда дома Дарницкий район

Продать Снять дом осокорки долгосрочно Аренда дома Дарницкий район

Снять дом осокорки долгосрочно

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вашему вниманию дом на Осокорках. Дом находится в районе «белой дачи». Он обустроен для круглогодичного проживания.

О доме

Постройка выполнена из красного кирпича, дом довольно тёплый и в нём всё продумано для комфортного проживания. Площадь дома составляет общая  230, жилая 100, кухня 14. Дом меблирован дорогой мебелью и техникой. Расположен на 6 сотках земли. Есть зона баркекю. Зелёный газон с автополивом. Беседка. Гараж. Ворота на участок автоматические.

О технике

Два котла, газовый двух контурный,электрический, бойлер, 2 кондиционера, телевизор,хододильник и посудомойка встроенные, видеонаблюдение, интернет, вайфай.

Постоянно свежий воздух, удобная транспортная развязка как на авто так и без. Рядом небольшое озеро.

 

Снять дом осокорки долгосрочно

Повідомлення:

Доброго дня! Питання наступного характеру. У моєї свекрухи троє синів, з нерухомості є будинок і Квартира. Одному синові вона дарує будинок, іншому квартиру (мій чоловік), а то третій ми з чоловіком виплачуємо половину вартості квартири. Турбує питання. Свекруха чоловіка убезпечить, щоб в разі розлучення, я не змогла претендувати на квартиру. А як мені убезпечити свої гроші, які ми з чоловіком повинні виплатити його брату? Заздалегідь дякую

Тема: приватизація земельної ділянки

Повідомлення: 

Доброго дня Снять дом осокорки долгосрочно.

Підкажіть, будь ласка, у наступній ситуации. Є земельна ділянка з будинком. Право власності за на будинок оформлено на батька (1/2), повнолітніх сина та доньку (по 1/4 відповідно). Потрібно пріватізуваті зем д-ку. Діти хотят відмовітісь від свого права на приватизацію на Користь матері, яка примерно 20 років розведена з батьком.

Снять дом осокорки

Як Снять дом осокорки долгосрочно

У селіщній раді стверджують, что для цього дітям нужно подарувати свою частко будинку матері. Чи можна обійтісь без договору Дарування, натомість написавши Нотаріально завірену заяву про відмову від свого пріорітетного права (як власніків будинку) на приватизацію зем д-ки на Користь матері? (При цьом діти залішаються власниками будинку). Заздалегідь вдячна за допомогу. Снять дом осокорки долгосрочно

Снять дом осокорки долгосрочно

Тема: Кредит на нерухомість в Снять дом осокорки долгосрочно.

Повідомлення: Снять дом осокорки долгосрочно

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, хочу взяти кредит на покупку нерухомості (половина будинку) під заставу цієї ж нерухомості.

У яких агентствах були, всі говорять, що це не вигідно для покупця і продавця. Ви не могли б підказати, чому так? Що саме не вигідно, які є нюанси в цій справі?

Аренда домов Осокорки

Заздалегідь вдячний Снять дом осокорки долгосрочно!

Тема: Знесення 1/2 будинку в Снять дом осокорки долгосрочно.

Повідомлення:

Доброго дня! Є ділянка на якому мені належить половина будинку. Будинок старий, завалений. Хочу знести свою половину, чи обов’язково мені згоду власника другої половини будинку?

Тема: Снять дом осокорки долгосрочно та Земельна ділянка.

Яким чином Снять дом осокорки долгосрочно?

Продам дом Осокорки

Повідомлення: Снять дом осокорки долгосрочно

Добрий день. У мене є ділянка 6 соток під житлову забудову (від 2013 роком), ділянка була неправильної форми так-же як і у нашого сусіда по ділянці і тиждень тому ми з сусідом змінили форму ділянки помінявши форму ділянки на правильну (квадрат) шляхом обміну рівними частинами , попередньо відокремивши 1,3 сотки від основного ділянки. Тепер у мене 2 ділянки 4,7 сот + 1,3 сот (ті, що ми обмінювали з сусідом). Питання в тому, якщо я хочу продати цю землю, то податком обкладається 1,3 сотки (6,5% від оцінки), а 4,7 сот (1%)? Якщо об’єднати ці ділянки в один, тоді податок (6,5%) буде розташовуватися на все 6 соток?

Снять дом осокорки долгосрочно

Тема: Як скласти дарчу на квартиру або Снять дом осокорки долгосрочно?

Повідомлення:

Добрий день. Дідусь хоче написати дарчу на квартиру для повнолітнього онука. Сам зібрати весь пакет документів він не може за станом здоров’я. До кого можна звернутися для збору необхідних документів і подальшого складання договору?Снять дом осокорки долгосрочно

Тема: Договір дарування

Повідомлення: Снять дом осокорки долгосрочно

Доброго дня! Моя бабуся по мамі хоче оформити дарчу на свою однокімнатну, приватизовану квартиру. Участь в приватизації приймала тільки бабуся, прописана тільки вона. Які потрібні документи для оформлення договору дарування? І яка, приблизно, ціна?

Аренда домов дарницкий район

Спасибі 

Снять дом осокорки долгосрочно,снять дом осокорки,аренда дома осокорки киев,славутич,Дарницкий район,на днепре,на берегу днепра, в Дарницком районе;

 

Нажмите кнопку «Редактировать», чтобы изменить этот текст. Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.

Нажмите кнопку «Редактировать», чтобы изменить этот текст. Проснувшись однажды утром после беспокойного сна, Грегор Замза обнаружил, что он у себя в постели превратился в страшное насекомое.