Агентство недвижимости Березняки

агентство недвижимости березняки

АН «Киев Сити» предлагает Вам свои услуги в сфере продажи недвижимости «под ключ»

 

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей Вашей квартиры, дома, нежилого помещения или земельного участка.  Для этого Вам всего лишь надо созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

  1. Выедут непосредственно на место;
  2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
  3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
  4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
  5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
  6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки недвижимости.
  7. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  8. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  9. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  10. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

агентство недвижимости березняки

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Тема: Спадщина першої черги

Повідомлення Агентство недвижимости березняки.

Привіт, підкажіть будь ласка, моя мама поїхала за кордон. Вона робила запрошення іноземцю тепер їй потрібно оформити довіреність на мене (дочка). Це можливо зробити без присутності мами? Тільки її документи?

Агентство недвижимости березняки

Тема: довіреність на продаж квартири

Повідомлення:

Добрий день Агентство недвижимости березняки. Потрібна консультація в питанні продажу нерухомості. Власником квартири є мій батько і брат

(При приватизації квартири вони були в ній прописані). Тепер ми хочемо продати квартиру, але брат зараз за кордоном.

Ми хочемо щоб він зробив довіреність на батька і передав її разом з паспортом українським. Щоб можна було його виписати (прописуватися буде у мене в квартирі) і продати квартиру. Питання в довіреності, яку повинні виписати в посольстві. Що в ній повинно бути написано Агентство недвижимости березняки?

Можливо просто, що довірена особа може представляти інтереси. І здійснювати операції з купівлі та продажу майна від імені довірителя. Або необхідно точно вказувати яке майно Агентство недвижимости березняки? Тема:

Агентство недвижимости березняки

Повідомлення:

Добрий вечір. таке питання. Машина купувалася в шлюбі (мій батько і мама), за документами вона записана на маму. Постраждалій особі, після аварії суд вирішив що ми повинні 100000гр. Чи можуть вони забрати машину? що робити? Чи потрібно машину оформляти машину на сина (мене)?

Тема: Спадщина за заповітом

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости березняки. Підкажіть будь ласка, якщо чоловік робить довіреність на дружину. На покупку будинку, дружині потрібно після операції, довіреність віддавати нотаріусу? Агентство недвижимости березняки заранее спасибо!

Тема: Вступити в спадок

Повідомлення:

Добрий день Агентство недвижимости березняки! Я перебуваю за кордоном і мені потрібно зробити довіреність для покупки квартири. Нерухомість знаходиться за кордоном. Дякуємо.

Добрий день, від батька потрібна заява про дозвіл на поїздку дитини на тимчасово окуповану територію. Автономної Республіки Крим, зробити таку заяву Ви можете в Посольстві України в США. Зробити заяву дистанційно (без присутності тата) не можна Агентство недвижимости березняки.

Повідомлення: Як мені надаті право свого підпісу для дружину?

Тема: Питання Агентство недвижимости березняки

Агентство недвижимости аренда березняки

Повідомлення:

Добридень! Підкажіть, що потрібно, щоб дізнатися які довіреності виписані від мого імені. І чи може це зробити мати, якщо я перебуваю за кордоном?

Тема: спадок на авто

Повідомлення Агентство недвижимости березняки. Є доручення з правом продажу як оформити договір купівлі продажу і що для цього потрібно.

Агентство недвижимости березняки

Тема: Довіреність на Агентство недвижимости березняки.

Повідомлення:

Добридень! Мій батько хотів би продати 3-х кімнатну квартиру в Одесі. Але, ситуація в наступному і він і я є громадянами

Росії. Квартира у власності, є договір купівлі-продажу, оформлений на батька. Він мені готовий виписати довіреність через нотаріуса для здійснення угод з квартирою. Квартира купувалася в шлюбі з моєю матір’ю.

Питання: 1.надо згода і від матері теж? 2.Чи буде дана довіреність дійсною на території України? Або ж як оформити довіреність в Росії, щоб вона діяла в Україні? Які документи необхідні крім довіреності від батька для продажу квартири?

Агентство недвижимости продажа квартир березняки

Тема: Відкрити спадкову справу

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости березняки! Скажіть будь ласка, як бути в такій ситуації. Я переселенець з Луганської області (окупована територія). У 2013 році мною був куплений мотоцикл у свого колеги. Власником була дружина колеги. Яка померла в 2013 році до скоєння мною покупки. Я планував переоформити на себе, але потрібно було чекати 6 місяців.

Щоб вступило в силу спадок. Колега так і не зміг оформити спадщину, так як почалися військові дії і на даний момент він знаходиться на окупованій території і не виїжджає звідти (категорично проти виїзду). Також знаходиться на окупованій території. Які є можливі шляхи для переоформлення даного ?

Агентство недвижимости березняки

Тема: оформлення спадщини

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости березняки. Мені необхідно оформити спадщину на отримання грошей і пенсії моєї мами. Так ходити вона не може необхідна присутність нотаріуса у мене вдома. Чи є правдою, що нотаріус повинен бути зареєстрований. У тому ж районі де і я проживаю зі своєю мамою.

Агентство недвижимости Киев березняки

Тема: Оформлення спадщини Київ

Повідомлення:

Нотаріально завірена згода другого з батьків на вивіз дитини з території України. У зону Ато видається нотаріусом на який термін? І можна на 3 роки спадок Солом’янський район заповіт? Якщо немає то яким Законом передбачено?

Тема Агентство недвижимости березняки.

Повідомлення:

Здрастуйте, скажіть я маю генеральну довіреність на будинок. Господар з сім’єю в Туреччині і я хочу продати будинок. але там прописані господарі як мені їх виписати? Або без них я нічого не зроблю Агентство недвижимости березняки?

Тема: спадок на квартиру

Повідомлення:

Добрий день Агентство недвижимости березняки !!!! У мене до вас поріс, хочу придбати машину на румунських номерах. І хочу дізнатися, може мені громадянину України продати авто громадянин Румунії за дорученням. І покупці продажу, не оформляючи її на себе?

Тема: спадщина

Повідомлення:

Добрий день.Якщо Закінчився срок генерального доручення на керування транспортним засоби ще у 2016 году. Наша неуважність) чи можна ее продовжіті з даного року? ДякуюНаследство Солом’янський район заповіт.

Агентство недвижимости березняки

Тема: оформити спадщину за законом

Повідомлення:

Добрий день! Підкажіть будь ласка які документи потрібні для підписання генеральної довіреності на ведення справ підприємця?

Агентство недвижимости на левом берегу березняки

Добрий день, для оформлення спадщини необхідний Ваш паспорт та ідентифікаційний код. А так же дані (ПІБ та адреса реєстрації) представника.

Тема: Агентство недвижимости березняки.

Повідомлення:

На моє ім’я в Новій Зеландії оформлена довіреність на продаж будинку і земельної ділянки. На доручення є апостиль і переклад. Нотаріус запросив йому на руки оригінал довіреності з супутніми до оформлення угоди. Мотивуючи необхідністю її реєстрації без моєї присутності. Копії для ознайомлення надав, оригінал показав. Дійсно є така потреба?

Тема: спадок після смерті матері

Повідомлення:

Добрий день Спадщина. Підкажіть, будь ласка, якщо мама громадянка України, а тато громадянин Росії. Чи може тато написати довіреність на вивезення дитини у російського нотаріуса. А потім її мама переведе і запевнить в Україні? Або як можна буде це правильно зробити? Дякуємо.

 

 


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *