Агентство недвижимости Дарница

агентство недвижимости дарница

АН «Киев Сити» предлагает Вам свои услуги в сфере продажи недвижимости «под ключ»

 

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей Вашей квартиры, дома, нежилого помещения или земельного участка.  Для этого Вам всего лишь надо созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

  1. Выедут непосредственно на место;
  2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
  3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
  4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
  5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
  6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки недвижимости.
  7. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  8. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  9. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  10. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

агентство недвижимости дарница

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

 

Тема: Спадкування земельної паю

Повідомлення:

Добрий день. Звертаюся із запитанням про розірвання договору оренди земельного паю на 15 років. Два роки тому підписали договір, зараз треба розірвати.

Орендар взявся за розірвання договору, підключив свого нотаріуса.Тот повинен був через тиждень зв’язатися і домовитися коли приїхати за документами.

Але, пройшов тиждень ніхто нічого не повідомив. Подзвонили нотаріуса, той сказав що, нібито, знайшов багато проблем в документації. І тепер зажадав додаткову плату за те, що він розбирається з цими проблемами в документах

. Хоча там було все нормально Агентство недвижимости Дарница. Інформацію він повідомляє лише по телефону, так як можливості приїжджати коли треба ні робота.

Агентство недвижимости Дарница

Тому не впевнені чи є взагалі там якісь проблеми з документами. Чи можна в даному випадку вимагати щоб документами зайнявся інший нотаріус. А то документи потрібно терміново, а він тільки тягне час і гроші?

Тема: Оформити спадщину на будинок

Повідомлення:

Добрий день. Збираюся купити будинок Агентство недвижимости Дарница. Є прибудови що не задокументовані в плане.Чем мені це загрожує і хто повинен їх оформляти?

Тема: вступити в спадщину на квартиру

Повідомлення:

Добрий день, Спадщина Подільський район завещаніе.Мой питання чи можна продати половину квартири, яка знаходиться під забороною банку?

Або подарувати? Або якимось способом передати право власності?

Тема: заповіт на квартиру

Повідомлення:

Привіт, підкажіть будь ласка вартість переоформлення квартири якщо будинок побудований 1963 року.

Тема: Спадщина на частку

Повідомлення:

У нас є 3-к квартира приватизована на 7 чол. Це було зроблено помилково і ми б хотіли що б квартира. З 7 частин була розділена на 3 частини, тобто 3 людини володіли квартирою. Або один, що б при продажу не було тяганини 7 частинами. Всі 7 осіб згодні на таке, як це зробити? І скільки це буде коштувати Агентство недвижимости Дарница.

Агентство аренда недвижимости Дарница

Повідомлення для Агентство недвижимости Дарница

Я інвалід 1 групи. Хочу купити будинок і переоформити його на себе. 1-Які є пільги для мене на його переоформлення? 2-Можна його переоформити, зробивши довіреність в сільраді на чоловіка?

Тема: Оформлення спадщини

Повідомлення Є земелна ділянка в селі з хатою. Власниками являються две особини Агентство недвижимости Дарница. Як правильно Оформити Дану ділянку на дочку одного з власніків з мінімальнімі Втрата ??? Дякую за відповідь.

Тема: Спадкування нерухомості

Повідомлення:

Чи можливо Переоформлення будинку на покупця без его прісутності? Агентство недвижимости Дарница.

Тема: Спадкування квартири

Повідомлення:

Добридень! Підкажіть, будь ласка, як можна продати квартиру. Оформлену на мене, тата і сина, в той час, як тато за кордоном. А син в іншому місті? Ніхто не заперечує проти продажу.

Тема Агентство недвижимости Дарница.

Повідомлення: Спадкування земельної ділянки.

Доброго дня. Скажіть будь ласка ми з дружиною купили земельну ділянку. Сейчас идет будівництво, но всі документи оформили на дружину.

Я вписаного в пункті як набуває чіності як Спільна Сумісна власність. При розлученні, яка частина мені пріпадає маєм двоє дітей. Агентство недвижимости Дарница, як я можу переоформіті на собі всі документи.

Агентство недвижимости продажа квартир Дарница

Тема: Оформлення спадщини за заповітом

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости Дарница. Підкажіть будь ласка, у мене з братом квартира розділена на дві частини. його частина і моя. Я написав довіреність на рік на бабусю (свою частину). Що буде коли пройде рік? моя частина назад перейде на мене або на брата?

Тема: спадок майна

Повідомлення:

Таке питання: мені терміново потрібно переоформити мій земельну ділянку на маму чи на брата. Які у мене є варіанти, так як дарчу вже скасували! І скільки приблизно це буде за ціною Агентство недвижимости Дарница?

Тема: Продаж нерухомості

Повідомлення:

Привіт, я зіткнулася з проблемою продажу мого будинку. Який я отримала в дар від рідних багато років назад. 15 років тому ми добудували гараж Агентство недвижимости Дарница.

І коли я зібралася продавати будинок мені нотаріус сказав. Що добудову треба узаконити і внести зміни в документи. Я віддала документи на оновлення, але коли мені повернули то договору про дарчим не було.

Я запитала де він, на що мені відповіли що його анулювали та як він старий і видали новий зразок. В цьому році я вирішила продати будинок і отримала проблеми. Єтот документ не дарчим виявився а спадок.

Мені пояснили що після добудови тільки такий дають. Тепер мені потрібен дозвіл від чоловіка на продаж будинку нотаріально завірене а він проживає за кордоном. Порадьте будь ласка чи дійсно потрібен документ від чоловіка на продаж мого будинку?

Агентство недвижимости Киев Дарница

Тема: вступити в спадок в Києві.

Повідомлення:

Добрий ранок. Хочу купити квартиру в новобудові Агентство недвижимости Дарница. Як можна перевірити забудовника, які повинні бути документи у нього. І які документи потрібно оформити для мене при покупці?

Тема: відкрити спадкову справу Київ

Повідомлення:

Добрий день, сьогодні потрібно задокументувати передачу грошей у Агентство недвижимости Дарница. І інвестування магазину за умови що ще не відкрита, чи можливо це? І які документи потрібні?

Тема: спадок

Повідомлення:

Добрий день, підкажіть можу я як то дізнатися чи було оформлено заповіт або дарча на іншу людину? Померла бабуся я її рідна внучка Агентство недвижимости Дарница. Дякуємо.

Тема: Вартість оформлення заповіту

Повідомлення:

Добрий день, скажіть скільки буде коштувати укласти угоду купівлі-продажу гаража. І землі на якій він стоїть, вартість 500 доларів? Спасибі, і який час це займе? За день можна зробити Агентство недвижимости Дарница.

Тема: Вартість оформлення спадщини

Повідомлення:

Добрий день, скажіть скільки буде коштувати укласти угоду купівлі-продажу гаража. І землі на якій він стоїть, вартість 500 доларів? Спасибі, і який час це займе? За день можна зробити Агентство недвижимости Дарница.

 


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *