Агентство недвижимости Днепровский район

аренда агентство недвижимости днепровский район

агентство по продаже недвижимости

АН «Киев Сити» предлагает Вам свои услуги в сфере продажи недвижимости «под ключ»

 

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей Вашей квартиры, дома, нежилого помещения или земельного участка.  Для этого Вам всего лишь надо созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

  1. Выедут непосредственно на место;
  2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
  3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
  4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
  5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
  6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки недвижимости.
  7. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  8. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  9. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  10. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

агентство недвижимости днепровский район

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

 Тема: Як оформити дарствeнную на квартиру?

Повідомлення:

Добрий день, проконсультуйтеся будь ласка Агентство недвижимости Днепровский район. Я володію четвертою частиною квартири, зараз хочу свою частину подарувати одному з родичів. У якого так-же є частка в цій квартирі. Які мені потрібні документи, і як проходить вся процедура. Дякуємо!

Агентство недвижимости Днепровский район

Повідомлення:

Добрий день, в мене є земля яка оформлена дарча, я хочу пере даруваті ее життя без дитині Якій Ще не має 18. Агентство недвижимости Днепровский район скажіть це можливо, и Які потрібні документи. Дякую.

Повідомлення для Агентство недвижимости Днепровский.

Добридень! Підкажіть, які документи потрібно мати при собі при оформленні дарчої на пай і будинок. Що краще зараз заповіт або дарча? Чи потрібно присутність тих, кому дарують?

Тема: Дарственная

Повідомлення:

При оформленні дарчої на двох обдарованих обов’язково одночасна присутність їх. Чи можна в один день подарувати пол дома одному а в інший день інші пол дома іншому. І обов’язково є у одного нотаріуса адже це дві різні дарчі. Спасибі Агентство недвижимости Днепровский район.

Тема: Дарственная

Повідомлення:

Добрий день Агентство недвижимости Днепровский. Квартира належить матері і синові, мати хоче оформити дарчу на свою половину. Син громадянин, але нерезидент України. Не має внутрішнього паспорта та ідентифікаційного номера (тільки закордонний паспорт) 1. Чи може дарує написати дарчу без присутності обдаровуваного? 2. Якщо дарує залишається жити в квартирі після оформлення дарчої, в який момент сплачується податок? 3. Який розмір податку? 4. Чи потрібні якісь додаткові документи?

Агентство недвижимости Днепровский район

Тема: Договір дарування

Повідомлення:

Добрий день. Якщо чоловік подарував 1/2 квартири чи може він відкликати довіреність? Чи може стороння людина дізнатися власників майна (квартири). Агентство недвижимости  не маючи документів на цю квартиру, а тільки знаючи адресу?

Тема: Договір Дарування

Повідомлення:

Добрий день. Як проходити процедура договором Дарування.

Тема: Перепис

Повідомлення:

Доброго дня! Мій батько хоче переписати на мене квартиру методом Дарування по місцю проживання пропісані 8 Членів сім’ї всі повнолітні.Чі нужно членам сім’ї віпісатіся? Чи нужно якусь згоду підпісу членам сім’ї Агентство недвижимости ?

Тема: дарча на будинок

Повідомлення:

Добридень! Я хочу зробити дарчу на будинок в селі своєї дочки. Але я хотів би, щоб дочка зареєструвала на себе цей будинок не відразу. А зробила це як моя сусідка на свою дочку, у неї договір-дарування зберігається вже 3 роки. І її дочка зареєструє будинок після смерті своєї матері. Чи можна так зробити мені, якщо немає то як мені краще вчинити? Спасибі за відповідь!

Добрий день, право власності підлягає реєстрації відразу після підписання договору дарування.

Агентство недвижимости киев Днепровский район

Тема: Дарственная

Повідомлення:

Привіт, Оксана. Хочу проконсультуватися з вами по даному питанню. У людини є частина приватизованої квартири яку він хоче подарувати. Підкажіть будь ласка які документи потрібні, і яка загальна приблизна оплата оформлення дарчим, Податки і т.д. (Близько або відсоток від вартості)?

І дуже важливо, чи можна оформляти на неповнолітню дитину? Якщо можна то чи не призведе це в майбутньому проблеми з продажем даної квартири? Може є ще нюанси з цього приводу.

Тема: Податок на дароване майно

Повідомлення:

Добридень! Підкажіть будь ласка, в який момент настає зобов’язання оплатити податок на даруємо будинок. Після підписання дарчої або після реєстрації права на власність обдаровуваного? Договір дарування був підписаний ще в 2004р, але документ дарувальник не віддавав до самої своєї смерті. Тому право власності і реєстрували тільки зараз. Повідомлення з податкової на сплату податку за всі роки не приходило. Це означає, що його необхідно сплатити зараз Агентство недвижимости . Для чого доведеться робити нову оцінку майна)?

Тема: Субсидія після дарчим

Повідомлення:

Привіт, підкажіть будь ласка Агентство недвижимости. Моя бабуся і дід хочуть зробити на мене дарчу. Ордер на діда, але квартира записана на них двох, вони отримують субсидію. Якщо вони оформлять на мене дарчу, вони позбудуться субсидії? Або як зробити при оформленні дарчої на мене щоб була субсидія. У квартирі прописана дід, бабуся, я і моя дитина 3-х років. Дякую за відповідь Агентство недвижимости Днепровский район.

Агентство недвижимости  в киеве Днепровский район

Тема: дарчі

Повідомлення:

Вкажіть, будь ласка скільки коштує дарча в Україні.

Тема:

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости . Підкажіть будь ласка. Бабуся зробила мені дарчу на квартиру, але з документів дала тільки договір дарування. Які у мене повинні бути документи? Квартиру хочу продати. Дякуємо

Тема: дарча

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости!

Підкажіть будь ласка. Яка буде повна вартість оформлення дарчої на двокімнатну квартиру в Києві. І які для цього потрібні документи? Дарує брат брату (рідні).

Дякуємо.

Добрий вечір, для того що б порахувати вартість нотаріального оформлення договору дарування та написати перелік необхідних документів потрібно бачити документи на квартиру. Рекомендуємо Вам звернутися на консультацію особисто. При собі необхідно мати. Правовстановлюючий документ – це може бути Свідоцтво про право власності, Договір дарування, Договір купівлі-продажу і т.д.) на квартиру і технічний паспорт.

Тема: Подарунок Агентство недвижимости .

Повідомлення:

Доброго дня! Прошу вас розглянути моє запитання. Я власник автомобіля і бажаю цей автомобіль подарувати своїй дочці. якої 18 років. Чи можу я подарувати автомобіль дочки, без письмового узгодження з батьком?

Велике спасибі за зворотній зв’язок Агентство недвижимости !

Агентство недвижимости аренда Днепровский район

Тема: оцінка будинку для оформлення дарчої

Повідомлення:

Добрий день. Я і моя племінниця є власниками сільського двору з будинком і присадибною ділянкою. Так само ми є власниками одного паю порівну. Племінниця хотіла відмовитися від права на її частину сільського двору з будинком і ділянкою кілька років тому. Але тоді нотаріус сказав, що доведеться відмовитися і від частини паю.

Зараз племінниця Не проти зробити дарчу на її частину двору з будинком і присадибною ділянкою в мою користь. Чи повинна вона буде відмовитися від частини паю при цьому? Що потрібно щоб оформити таку дарчу, яка приблизна вартість цієї процедури? Дякую вам заздалегідь Агентство недвижимости Днепровский район.

Олена Дніпропетровська область.

Агентство недвижимости квартиры Днепровский район

Тема: Дарування нерухомості

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости . Підкажіть, які податки (також цікавить розмір податків) і ін. Платежі здійснюються при оформленні дарування квартири юридичною особою фізичній особі? Заздалегідь дякую.

Тема: Оформлення дарчої

Повідомлення:

Добрий день Агентство недвижимости Днепровский район! Підкажіть будь ласка, для оформлення дарчої на квартиру від батьків до дітей, що потрібно оплачувати? Тільки послуги нотаріуса або ще 1% від вартості нерухомості яку дарують? Якщо потрібно оплачувати 1%, то хто в цьому випадку оцінює квартиру?


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *