Агентство недвижимости Драгоманова,аренда квартир,снять квартиру, купить квартиру,продать,продажа,аренда нежилого помещения,улица,ул,Пчёлки,Здолбуновская,Агентство недвижимости драгоманова

лучшее агентство недвижимости драгоманова

Агентство по продаже недвижимости

агентство по продаже недвижимости

АН «Киев Сити» предлагает Вам свои услуги в сфере продажи недвижимости «под ключ»

 

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей Вашей квартиры, дома, нежилого помещения или земельного участка.  Для этого Вам всего лишь надо созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

  1. Выедут непосредственно на место;
  2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
  3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
  4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
  5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
  6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки недвижимости.
  7. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  8. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  9. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  10. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

агентство недвижимости драгоманова

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

ообщеніе для Агентство недвижимости драгоманова.

Добрий день, цікавить таке питання. Нас запросили в гості до Євпаторії. Я заміжня, дитині 4 роки. Чоловік знаходиться в рейсі, не вийшло залишити нотаріальну довіреність. Як тепер можна виїхати з дитиною за кордон без довіреності і чи це взагалі можливо?

Агентство недвижимости драгоманова

Тема: Спадщина

Повідомлення:

Добрий вечір, скажіть будь ласка Агентство недвижимости драгоманова. Якщо батько напише відмову від дитини, він повинен після цього виплачувати аліменти? Дякуємо.

Тема: Питання по Агентство недвижимости улица драгоманова.

Повідомлення:

Доброго дня! Які документи потрібні для оформлення згоди на виїзд підлітка 15 лет.Едет в Прибалтику з класом документи українські.

Тема: спадок

Повідомлення:

У матері є три сини двоє з нею не живуть а один з неї вступити у спадок. Чи може вона подати на аліменти на одне з тих синів які з нею не живуть.

Тема: Вступити в спадок.

Повідомлення:

Доброго дня! Вчора я получила паперовий диплом и зразу его заламінувала. А сегодня дізналася, что нельзя. Чи диплом залішається дійснім и чи зможу нотаріус его завіряті? Дякую Агентство недвижимости улица драгоманова

Тема: відкрити спадкову справу

Повідомлення:

Здраствуйте Агентство недвижимости. Підкажіть будь ласка, у мене двоє дітей від першого шлюбу. Сечас вийшла заміж і хочемо все разом виїхати до Польщі. Чи потрібно мені дозвіл від першого чоловіка на виїзд з дітьми за кордон?

Агентство недвижимости драгоманова

Тема: Спадщина за заповітом

Повідомлення:

Добрий вечір. Підкажіть якщо тато не дає дозвіл на виїзд в зону ато. Дитині якому чотири з половиною роки. Чи можу я купити без його відома у нотаріуса цю заяву і у скільки вона мені обійдеться

Тема: Засвідчення установчих документів

Повідомлення:

Доброго дня! Нам необходимо Нотаріально засвідчіті установчі документи нашого. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ у звязку зі зміною складу товариства. Я, володію Частка 10% у статутному Капіталі, хочу продати ее ІНШОМУ громадянину. Які документи нам необходимо подати нотаріусу. І чи є якісь зразки таких документів? Дякую Агентство недвижимости улица драгоманова.

Тема: вступити в спадщину за заповітом

Повідомлення:

Як вивезти дитину на відпочинок до Росії, якщо батько в розшуку ??

Я з чоловіком була в цивільному шлюбі Агентство недвижимости улица драгоманова.

Тема: як вступить у спадок після смерті батька

Повідомлення:

Привіт, підкажи будь ласка мені повних 16 років. Я хочу виїхати з України в Росію погуляти 1-2 дня Агентство недвижимости драгоманова. Що мені для з документів для виїзду? Вибачте)

Тема: вступити в спадщину за законом

Агентство недвижимости  киев драгоманова

Повідомлення:

Добрий вечір! Підкажіть, будь ласка, які документи про відповідність потрібні для продажу дитячого одягу, ліжка, посуду? Сертифікати якості, сертифікати про відповідність санстанції. Які документи мають право перевіряти захист прав споживачів і санстанція? В Україні накладено мараторій на перевірку малого бізнесу. Чи поширюється він він на магазини, які розташовані в торгових центрах?

Дякую Агентство недвижимости улица драгоманова!

Тема: спадок від батьків

Повідомлення:

Добрий день Агентство недвижимости улица драгоманова. Мій друг з РФ хотів би переїхати до мене в Україну на тривалий термін. Підкажіть будь ласка, які документи необхідно йому і мені оформити для того. Щоб нормально перетнути кордон? На скільки я знаю, громадянам Росії дозволено перебувати на території України. Агентство недвижимости  тільки на протязі 90 днів за півроку. Чи можна якось збільшити термін його перебування оформленням. Або інших якихось документів?

Тема: оформити заповіт

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости ! Скажіть, яка вартість і терміни отримання дозволу від батька на зміну громадянства. Дитина гр. Україна з матір’ю проживає в Ізраїлі. Батько не проти. Дозвіл потрібно міжнародного зразка з перекладом і іншими необхідними формальностями.

Дякуємо.

Тема: Спадщина за заповітом

Повідомлення:

Добрий день . Роз’ясніть будь ласка. Мій син, перебуваючи в даний момент в Польщі. Користувався перебуваючи там, карткою Приват банка. В даний час термін картки (2 роки) минув. І її необхідно замінити. Чи можу я це зробити в харківському банку, які для цього необхідні документи. Агентство недвижимости драгоманова або які мої подальші дії в зв’язку з цим. С ув. Людмила

Агентство недвижимости в киеве драгоманова

Тема: оформити спадщину або заповіт

Повідомлення:

Добрий день! Чи можу я отримати у Вас нотаріальна заява про сімейний стан в Україні. Чи не відвідуючи Ваш офіс (я перебуваю в іншій країні). Якщо так, то які документи мені необхідно надати і яка вартість Ваших послуг?

Повідомлення.

Добрий день . Звертаюся до Вас з нестандартним проханням. Є номер ВИТЯГ про народження. Документ містить відомості про народження одного з предків (бабусі чи дідуся) на території України.

ВИТЯГ внесений до єдиного електронного держреєстру актових записів цивільного стану. Чи є можливість дізнатися за номером витягом, на кого він був виданий?

Бажано його роздрукувати, або зробити скріншот з інформацією з реєстру.

Яка ціна питання? Сам перебуваю за межами України.

 


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *