Агентство недвижимости Дружбы народов,бул.,бульвар,продать,купить,снять,сдать,квартиру, квартир,аренда,продажа,Печерск,метро,Печерский район,Киквидзе.Агентство недвижимости Дружбы народов

киев агентство недвижимости дружбы народов

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

 1. Выедут непосредственно на место;
 2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
 3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
 4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
 5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
 6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую», так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки/аренды недвижимости.
 7. Для продажи:
  1. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  2. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  3. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  4. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.
 8. Для аренды:
  1. Отберут для показов целевую аудиторию (о ней вы сообщите заранее), которую вы планируете видеть у себя на объекте недвижимости.
  2. Проведут предварительные показы – особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев и нуждаются в аренде жилья. Ведь 90 % арендаторов это иногородние.
  3. Подготовят договор аренды (Вам останется только ознакомится, получить деньги и подписать).

агентство недвижимости дружбы народов

Вам останется только прибыть в удобное для Вас время на подписание договора купли-продажи ли аренды.

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Тільки зараз вирішили оформити Агентство недвижимости Дружбы народов через два роки. Тепер дочка і мати живуть в різних областях.чи можна оформити авто на одну дочку щоб потім було простіше поставити на облік і продати, щоб мати не їздила?чи можна оформити автомобіль через два роки після смерті в іншого нотаріуса?

Тема: Спадщина

Повідомлення:

Добрий вечір! Відкрили спадкову справу у самого нотаріуса. Але дізнавшись в яку суму обійдеться оформлення у нього свідчень на право власності. Зрозуміли що не в змозі оплатити такі гроші. Чи можемо ми на цьому етапі змінити нотаріуса? Спасибі за відповідь Агентство недвижимости Дружбы народов!

Агентство недвижимости Дружбы народов Заповіт

Тема: Оформлення спадщини

Повідомлення:

Добрий день.

Я і мій брат за заповітом маємо право по 1/2 на спадщину. У заповіті вписані наші імена. Скажіть будь ласка хіба в такому випадку оформлення спадщини не безкоштовне? Ну, я розумію там на різні оплати бланка та інші дрібниці, але не 3-4 тисячі гривень ж? Дуже чекаю відповіді. Якщо потрібні подробиці справи – опишу Агентство недвижимости Дружбы народов.

агентство недвижимости дружбы народов

Тема: Оформлення спадщини

Повідомлення: Добрий день.

Батьки померли. В кінці травня закінчується 6 місяців як помер батько. На нього оформлений будинок і земля в селі, все приватизовано. Я і брат прописані в с ним в будинку Агентство недвижимости Дружбы народов.

Питання, як оформити спадщину на мене і на брата рівними частинами?

Чи треба їхати в село для подачі заяви?

Чи треба подавати заяву до закінчення 6 місяців?

Агентство недвижимости Дружбы народов Заповіт

Дякуємо! Тема: Спадщина

Повідомлення:

агентство недвижимости бул. дружбы народов

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, який процес передачі приватній власності у вигляді автомобіля в разі смерті власника? Автомобіль переходить у спадок дружині чи можна відразу оформити на їх совісного дитини? І який мінімальний термін отримання права власності.  модно чи його як то прискорити?

Тема: Спадкування

Тема: Оформлення документів для шлюбу

Повідомлення:

Добрий день. У мене дуже важливе питання. Допоможіть будь ласка. У закордонному паспорті (Україна) місце народження вказали: СРСР / SUN, але в свідоцтві про народження вказано Україна і область написано правильно. У старому паспорті теж вказано Україна і область.

Збираю документи для шлюбу в Туреччині. Чи буде це перешкодою при оформленні. Адже ніде більше не вказано СРСР. Сподіваюся, я правильно сформулювала питання. Дякую .

Тема: Виїзд до росії

Повідомлення:

Доброго вечора ! Підскажіть будь ласка чи Потрібний закордонний паспорт з України до Хабаровська? Їхати Збирай на 2 місяця! Дякую .

агентство недвижимости бульвар дружбы народов

Тема: Дозвіл на вивезення

Повідомлення:

Підкажіть будь ласка, чи можна оформити дозвіл на вивезення дитини за кордон використовуючи дані закордонний паспорт матері? Якщо я, батько, який проживає на території, підконтрольній Україні. Буду використовувати дані паспорта громадянина України. Але у матері дитини немає можливості переоформити собі паспорт громадянки України по закінченню 25 років.

Агентство недвижимости Дружбы народов Заповіт

А є тільки закордонний паспорт України, і вона проживає на території, непідконтрольною уряду України. Які документи мені необхідні для оформлення даного дозвіл? Мій внутрішній паспорт України, мій ІПН та оригінал свідоцтва про народження дитини. Або ж можна використовувати копію свідоцтва про народження дитини. Агентство недвижимости Дружбы народов і дані закордонного паспорта матері?

Тема: виїзд за кордон

Повідомлення:

Доброго дня прошу підказаті Нові закони про виїзд дітей за кордон. При відсутності батька дочка їде только з мамою 

Тема: Виїзд дитини за кордон

Повідомлення: Привіт) Скажіть будь ласка, чи можливо щоб батько який з нами не проживає і не бере участі у вихованні дитини. Написав на кілька років дозвіл щоб я мати. Могла возити дитину за кордон на відпочинок?

агентство недвижимости киев дружбы народов

Тема: Як доказат ті что батько не пускав мене жити за кордон

Повідомлення:

Доброго дня, питання Полягає в тому що. Моя мама віїхала жити в швейцарію и там одружена, Хотіла забрати мене з собою. На той момент мені Було 15років) але батько не давав згоду на проживання за кордоном. Тепер мені 19 и зараз не Потрібний Дозвіл батька но нужно доказат что ВІН мене не пускають. Як це зробити? Це пишеться заява Агентство недвижимости Дружбы народов? Чи є ще якісь способи?

Тема: Заява 

 Заповіт

Повідомлення:

Привіт, прошу вислати мені зразок заявив від батька неповнолітньої дитини. На дозвіл виїзду за кордон (Німеччина) в супроводі матері. Дякую .

Тема: Прописка

Повідомлення:

Привіт, я громадянка України, але вже 4 роки без прописки (прописатися не куди). А прописка потрібна Агентство недвижимости Дружбы народов. Що робити?

Повідомлення:

агентство недвижимости печерск

Доброго дня! У нас така ситуація, потрібно зробити дозвіл від батька на виїзд з дитиною. Він громадянин України, але живе в Іспанії, там немає Українського посольства. І місцеві нотаріуси робити такий документ відмовляються. Скажіть, чи можна цей документ зробити за дорученням. Від мого колишнього чоловіка на кого-то з України?

Повідомлення:

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в якіх випадка національне законодавство требует пред’явлення Нотаріально засвідченої копії паспорта?

Тема: Виїзд 14-річної дитини за кордон без Дозволу батька.

 Заповіт

Повідомлення:

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, моя 14-річна донька має їхати 11 липня в Польщу.В супроводі віхователькі гуртка (відвідує польські танці, мета поїздкі: Виступ на міжнародному фестивалі). Донька має закордонний паспорт . Альо батько НЕ дает нотаріальної Згоди без Вагомий причин. П (батьки НЕ розведені, но прожівають порізну, батько много років НЕ бере участия у віхованні и забеспеченні дитини).

Скажіть, чи можу я подати на суд, зоб суд дав решение про виїзд дитини за кордон (скільки часу нужно на це). Чи можливо є Якийсь Інший способ вирішенню цієї проблеми ???? підкажіть, будь-ласка .

Тема: отримання виплати

агентство недвижимости Печерский район

Повідомлення:

Добрий день. Мій чоловік працює на небезпечній роботі. Але ми не розписані офіційно . Живемо в цивільному шлюбі майже 2.5 року, дітей не маємо. Чи зможу я отримати Агентство недвижимости Дружбы народов.

У разі його смерті, грошову компенсацію від його роботодавців? Якщо так то як саме це зробити? Які потрібні документи для її оформлення? Чи будуть складності в майбутньому? П.с. робота офіційна. на державному рівні.

Тема: закордонний паспорт

Повідомлення:

Добридень ! Підкажіть будь ласка що б зробити дитині закордонний паспорт (8 років) чи потрібний дозвіл батька якщо він з нами не живе ?? Дякую Агентство недвижимости Дружбы народов Заповіт

 Заповіт

Тема: сусід пасічник

агентство недвижимости дружбы народов

Повідомлення:

Доброго дня! Звертайтесь до Вас з Проханов, щоб ви пояснили мені мої права. У мене по сусідству живе сім’я, яка утрімує пасіку, велику пасіку десь зі 100 сімей.

І тепер моя сі’мя в складі якої двоє дітей з алергією на укуси бджіл потерпає. Переліт прямо через двір, вівозіті ВІН їх НЕ собирается. Що роботи підскажіть вже нема сили терпіті це.

Тема: Виписка неповнолітньої дитини

Повідомлення:

Добридень! Ситуацій: Я з чоловікій Розлуч. Неповнолітня донька 14 років, прожіває з чоловіком, но прописана в моєму будинку.

З чоловікій НЕ спілкуєлся Агентство недвижимости Дружбы народов Заповіт. Я хочу сделать обмін свого будинку на квартиру. Відповідно доньку пропісаті з будинку в нову квартиру. Як це можна сделать без Згоди Чоловіка?

Тема: питання  Заповіт

Повідомлення:

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, ви робите нотаріальний переклад (віддалено, я перебуваю не в Росії) російського паспорта з однією сторінкою – де вказано місце прописки на англійську мову з російської?Заповіт скільки це буде коштувати?


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *