Агентство недвижимости харьковский массив,харьковское шоссе,вербицкого,армянская, тростянецкая,красный хутор,ташкентская,бориспольская,Вырлица,метро,познякиАгентство недвижимости Харьковский массив

риелторское агентство недвижимости харьковский массив

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

 1. Выедут непосредственно на место;
 2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
 3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
 4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
 5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
 6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую», так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки/аренды недвижимости.
 7. Для продажи:
  1. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  2. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  3. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  4. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.
 8. Для аренды:
  1. Отберут для показов целевую аудиторию (о ней вы сообщите заранее), которую вы планируете видеть у себя на объекте недвижимости.
  2. Проведут предварительные показы – особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев и нуждаются в аренде жилья. Ведь 90 % арендаторов это иногородние.
  3. Подготовят договор аренды (Вам останется только ознакомится, получить деньги и подписать).

агентство недвижимости харьковский массив

Вам останется только прибыть в удобное для Вас время на подписание договора купли-продажи ли аренды.

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Тема: Заповіт

Повідомлення:

Добрий вечір Агентство недвижимости харьковский массив.

У мене дуже заплутана історія, і я не знаю з чого почати і все-таки спробую …

Мені 22 роки . Я проживаю з мамою в квартирі, яка дісталася їй по на слідстві від її батьків. Але у мене ще є бабуся по батьківській лінії, їй 82 роки вона лежачий хворий.

Агентство недвижимости харьковский массив

У моєї бабусі по батькові (2 сина)., Перший мій батько, другий мій дядько.

Коли бабуся отримувала квартиру вона просила мого батька приїхати до неї і підтвердити свою присутність, для отримання 2 х кімнатної квартири а не 1 кімнатної. Що він і зробив і вони отримали 2-х кімнатну.

СОТ час мій дядько був в армії був військовим і вже мав свою квартиру, дружину і дітей.

агентство недвижимости харьковский массив

У скоре мого батька посадили в тюрму на 2 роки любив випити і побитися На наступний рік народився я це був 1995 рік, і через рік він вийшов, місяць, два і він пропав досі.

Незабаром мій дядько розлучився зі своєю дружиною свою квартиру він залишив їй і дітям а сам зійшовся з іншою жінкою, проживши з нею певний час знову разашолся і переїхав жити до бабусі.

Так вона моя бабуся я це розуміючи знаю і бачу. Вона теж це усвідомлює. Але немає жодної паперу підтверджує що я її онук, моя мама з батьком не розписувалися і я в паспорті під прізвищем мами.

Незабаром бабусі не буде, я так розумію квартира перейде дядькові у спадок а після його дітям ..

Хоча його там нічого немає. ( на мою думку )

А якщо і є то це 1 кімната яка в скоре повинна поділиться на його дітей

Допоможіть будь ласка радою .. заздалегідь Дякую!

агентство недвижимости на харьковском массиве

Агентство недвижимости харьковский массив

Добрий день, якщо бабуся хоче залишити Вам у спадок квартиру або її частину, вона може написати заповіт, але для цього вона повинна бути в своєму розумі і розуміти що вона робить, оформити заповіт нотаріус може на дому, якщо бабуся не може сама прийти до нотаріуса .

Тема: Агентство недвижимости харьковский массив

Повідомлення:

Добрий день. у нас склалася така ситуація: є квартира в Київській області приватизированой на 2человека (бабуся і дід), дід помер, треба і бабусі звертатися до нотаріуса що б успадкувати дідову частина квартири? або вона сама повинна до неї перейти? у діда є діти від першого шлюбу, вони теж мають право на цю частину квартири? спільних дітей у бабусі з дідом немає Агентство недвижимости харьковский массив.

Добрий день, бабуся обов’язково повинна звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини, сама квартира не переоформили.

Для більш детальної консультації Вам необхідно з документами на квартиру і свідоцтвом про смерть звернеться до нотаріуса за місцем реєстрації померлого.

агентство недвижимости на харьковском

Тема: Здача Авто

Повідомлення:

Якщо у мене Авто по тих паспорту, я хочу Здати її в Оренду, але на час Здачі Авто через нотаріуса не буде прописки, чи зможу я Здати її в Оренду?

Агентство недвижимости харьковский массив

Тема: Договір Агентство недвижимости харьковский массив.

Повідомлення:

Добридень! Мене цікавить договір довічного Утримання що для цього потрібно і скільки буде коштувати. Підкажіть будь ласка Агентство недвижимости харьковский массив.

Тема: Придбанні квартири Агентство недвижимости харьковский массив

Повідомлення:

Хочу купити квартиру в Донецьку.Агентство недвижимости харьковский массив

агентство недвижимости метро Вырлица

Там зараз йде АТО, і ніби як все купівлі продажу там не дійсні, або мені так здається.

Але покупки продажі йдуть і багато. Оскільки ціни низькі. Я в цьому нічого не розумію, так що питання відразу такий.

Якщо я куплю за договором, так само оформлю кулю / продаж у нотаріуса, то якщо влада поміняється, я втрачу купленої квартири чи ні?

Тема: Агентство недвижимости харьковский массив

Повідомлення:

Продавець продає автомобіль знятий з обліку, на вермені (червоних) номерах, у нього на руках тих-паспорт з відрізаним кутом і довідка рахунок. Потрібно з користувачем автомобіля оформляти договір купівлі-продажу у нотаріуса або МРЕВ? І хто повинен бути присутнім при оформленні договору?

Тема Агентство недвижимости харьковский .

Повідомлення:

агентство недвижимости метро Бориспольская

Якщо вам, не зручно писати багато інформації по моєму питанню, то можете просто дати номер телефону на якому у вас є вайбер, я вам зателефоную. з ув Тамара Агентство недвижимости харьковский массив!

Добрий день, я зараз зайнята, зателефонуйте мені після

Агентство недвижимости харьковский 

Тема: Приватний підприємець Агентство недвижимости харьковский .

Повідомлення:

Привіт, Агентство недвижимости харьковский массив

У мене таке питання, я громадянка України і хочу відкрити приватне підприємництво, я буду працювати зі шведською компанією, я буду, продавати для цієї компанії рекламні місця в їх журналі, буду дзвонити клієнтам і пропонувати і продавати. Офіс відкривати не буду, це тільки телефон і інтернет. Я з Шостки, але фірму можна відкрити в Києві?

Поясніть будь ласка, нормальними словами, не хитромудрими))

1-як відкрити організацію?

2-які документи потрібні, куди покроково?

йти.

3-який податок, я повинна платити?

4 як оформляється зарплата офіційно?

агентство недвижимости харьковский массив

Я зараз вам задаю питання тому- що, хочу ознайомитися з цією інформацією,

щоб потім прийти до вас, і ви підготуєте мені всі документи і все зробити .. від А до Я, щоб я не бігала по всіх інстанціях, а зробила у вас в одному місці, якщо це можливо, і скільки це у вас буде коштувати. .? З ув.Тамара!

Тема: Агентство недвижимости харьковский 

Повідомлення:

Добрий вечір Агентство недвижимости харьковский массив! Хотілося б дізнатися чи потрібна зараз довіреність на дітей під час поїздки до Криму? Діти будуть з мамою, але без батька. І якщо потрібно, то які документи потрібні і скільки це буде стояти?)

Тема: Відмова від спадщини

Повідомлення:Агентство недвижимости харьковский 

Цікавить зміст відмови від спадщини.

Спадкоємець запевняє відмова від спадщини в Росийськой Федерації, для надання в Україні.

Як повинен прописаний відмову:

– від усього майна в загальному;

або – по кожному конкретному майну?

агентство недвижимости харьковское шоссе

Спасибі Агентство недвижимости  массив.

Агентство недвижимости харьковский массив

Тема: Документи на вивезення дитини, недвижимости харьковский массив.

Повідомлення:

Добрий день. Живемо в зоні АТО. Хочу з’їздити зі своєю молодшою ​​сестрою до Львова на екскурсії. Їй 14 років Агентство недвижимости харьковский массив. Паспорти немає. Підкажіть будь ласка які потрібні документи від батьків або ще що то може, що б я могла проїхати з нею на кордоні (пункті розмежування) блок постах, і взагалі вільно їздити з нею по Україні, на поїзді в тому числі?

Тема  недвижимость харьковский массив.

Повідомлення:

Здравствуйте.Скажіте, будь ласка, що краще оформити дарчу на квартиру або заповісти її? Спасибі  недвижимости харьковский массив.

Тема: Агентство недвижимости 

Повідомлення:

Здрастуйте, чи можу я отримувати матер Агентство недвижимости харьковский  допомога або якісь гроші на дитину 10 місяців, у мене ситуація така: з татом дитини ми не розписані, але дитина зареєстрований на тата, він поїхав за кордон і я не отримую звісток вже 8 месяцев.На дитини я отримую 860 грн. Я інвалід 2 групи отримую 1400. У мене є старший дитина інвалід. Зараз в псих лікарні, йому 18 років, пенсію на нього я не отримую, тому що я не опекун.І ще одне питання, як мені прописати дитину?

 


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *