Агентство недвижимости харьковский массив,харьковское шоссе,вербицкого,армянская, тростянецкая,красный хутор,ташкентская,бориспольская,Вырлица,метро,познякиАгентство недвижимости Харьковский массив

риелторское агентство недвижимости харьковский массив

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

 1. Выедут непосредственно на место;
 2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
 3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
 4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
 5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
 6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую», так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки/аренды недвижимости.
 7. Для продажи:
  1. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  2. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  3. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  4. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.
 8. Для аренды:
  1. Отберут для показов целевую аудиторию (о ней вы сообщите заранее), которую вы планируете видеть у себя на объекте недвижимости.
  2. Проведут предварительные показы – особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев и нуждаются в аренде жилья. Ведь 90 % арендаторов это иногородние.
  3. Подготовят договор аренды (Вам останется только ознакомится, получить деньги и подписать).

агентство недвижимости харьковский массив

Вам останется только прибыть в удобное для Вас время на подписание договора купли-продажи ли аренды.

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Тема: Заповіт

Повідомлення:

Добрий вечір Агентство недвижимости харьковский массив.

У мене дуже заплутана історія, і я не знаю з чого почати і все-таки спробую …

Мені 22 роки . Я проживаю з мамою в квартирі, яка дісталася їй по на слідстві від її батьків. Але у мене ще є бабуся по батьківській лінії, їй 82 роки вона лежачий хворий.

Агентство недвижимости харьковский массив

У моєї бабусі по батькові (2 сина)., Перший мій батько, другий мій дядько.

Коли бабуся отримувала квартиру вона просила мого батька приїхати до неї і підтвердити свою присутність, для отримання 2 х кімнатної квартири а не 1 кімнатної. Що він і зробив і вони отримали 2-х кімнатну.

СОТ час мій дядько був в армії був військовим і вже мав свою квартиру, дружину і дітей.

агентство недвижимости харьковский массив

У скоре мого батька посадили в тюрму на 2 роки любив випити і побитися На наступний рік народився я це був 1995 рік, і через рік він вийшов, місяць, два і він пропав досі.

Незабаром мій дядько розлучився зі своєю дружиною свою квартиру він залишив їй і дітям а сам зійшовся з іншою жінкою, проживши з нею певний час знову разашолся і переїхав жити до бабусі.

Так вона моя бабуся я це розуміючи знаю і бачу. Вона теж це усвідомлює. Але немає жодної паперу підтверджує що я її онук, моя мама з батьком не розписувалися і я в паспорті під прізвищем мами.

Незабаром бабусі не буде, я так розумію квартира перейде дядькові у спадок а після його дітям ..

Хоча його там нічого немає. ( на мою думку )

А якщо і є то це 1 кімната яка в скоре повинна поділиться на його дітей

Допоможіть будь ласка радою .. заздалегідь Дякую!

агентство недвижимости на харьковском массиве

Агентство недвижимости харьковский массив

Добрий день, якщо бабуся хоче залишити Вам у спадок квартиру або її частину, вона може написати заповіт, але для цього вона повинна бути в своєму розумі і розуміти що вона робить, оформити заповіт нотаріус може на дому, якщо бабуся не може сама прийти до нотаріуса .

Тема: Агентство недвижимости харьковский массив

Повідомлення:

Добрий день. у нас склалася така ситуація: є квартира в Київській області приватизированой на 2человека (бабуся і дід), дід помер, треба і бабусі звертатися до нотаріуса що б успадкувати дідову частина квартири? або вона сама повинна до неї перейти? у діда є діти від першого шлюбу, вони теж мають право на цю частину квартири? спільних дітей у бабусі з дідом немає Агентство недвижимости харьковский массив.

Добрий день, бабуся обов’язково повинна звернутися до нотаріуса для оформлення спадщини, сама квартира не переоформили.

Для більш детальної консультації Вам необхідно з документами на квартиру і свідоцтвом про смерть звернеться до нотаріуса за місцем реєстрації померлого.

агентство недвижимости на харьковском

Тема: Здача Авто

Повідомлення:

Якщо у мене Авто по тих паспорту, я хочу Здати її в Оренду, але на час Здачі Авто через нотаріуса не буде прописки, чи зможу я Здати її в Оренду?

Агентство недвижимости харьковский массив

Тема: Договір Агентство недвижимости харьковский массив.

Повідомлення:

Добридень! Мене цікавить договір довічного Утримання що для цього потрібно і скільки буде коштувати. Підкажіть будь ласка Агентство недвижимости харьковский массив.

Тема: Придбанні квартири Агентство недвижимости харьковский массив

Повідомлення:

Хочу купити квартиру в Донецьку.Агентство недвижимости харьковский массив

агентство недвижимости метро Вырлица

Там зараз йде АТО, і ніби як все купівлі продажу там не дійсні, або мені так здається.

Але покупки продажі йдуть і багато. Оскільки ціни низькі. Я в цьому нічого не розумію, так що питання відразу такий.

Якщо я куплю за договором, так само оформлю кулю / продаж у нотаріуса, то якщо влада поміняється, я втрачу купленої квартири чи ні?

Тема: Агентство недвижимости харьковский массив

Повідомлення:

Продавець продає автомобіль знятий з обліку, на вермені (червоних) номерах, у нього на руках тих-паспорт з відрізаним кутом і довідка рахунок. Потрібно з користувачем автомобіля оформляти договір купівлі-продажу у нотаріуса або МРЕВ? І хто повинен бути присутнім при оформленні договору?

Тема Агентство недвижимости харьковский .

Повідомлення:

агентство недвижимости метро Бориспольская

Якщо вам, не зручно писати багато інформації по моєму питанню, то можете просто дати номер телефону на якому у вас є вайбер, я вам зателефоную. з ув Тамара Агентство недвижимости харьковский массив!

Добрий день, я зараз зайнята, зателефонуйте мені після

Агентство недвижимости харьковский 

Тема: Приватний підприємець Агентство недвижимости харьковский .

Повідомлення:

Привіт, Агентство недвижимости харьковский массив

У мене таке питання, я громадянка України і хочу відкрити приватне підприємництво, я буду працювати зі шведською компанією, я буду, продавати для цієї компанії рекламні місця в їх журналі, буду дзвонити клієнтам і пропонувати і продавати. Офіс відкривати не буду, це тільки телефон і інтернет. Я з Шостки, але фірму можна відкрити в Києві?

Поясніть будь ласка, нормальними словами, не хитромудрими))

1-як відкрити організацію?

2-які документи потрібні, куди покроково?

йти.

3-який податок, я повинна платити?

4 як оформляється зарплата офіційно?

агентство недвижимости харьковский массив

Я зараз вам задаю питання тому- що, хочу ознайомитися з цією інформацією,

щоб потім прийти до вас, і ви підготуєте мені всі документи і все зробити .. від А до Я, щоб я не бігала по всіх інстанціях, а зробила у вас в одному місці, якщо це можливо, і скільки це у вас буде коштувати. .? З ув.Тамара!

Тема: Агентство недвижимости харьковский 

Повідомлення:

Добрий вечір Агентство недвижимости харьковский массив! Хотілося б дізнатися чи потрібна зараз довіреність на дітей під час поїздки до Криму? Діти будуть з мамою, але без батька. І якщо потрібно, то які документи потрібні і скільки це буде стояти?)

Тема: Відмова від спадщини

Повідомлення:Агентство недвижимости харьковский 

Цікавить зміст відмови від спадщини.

Спадкоємець запевняє відмова від спадщини в Росийськой Федерації, для надання в Україні.

Як повинен прописаний відмову:

– від усього майна в загальному;

або – по кожному конкретному майну?

агентство недвижимости харьковское шоссе

Спасибі Агентство недвижимости  массив.

Агентство недвижимости харьковский массив

Тема: Документи на вивезення дитини, недвижимости харьковский массив.

Повідомлення:

Добрий день. Живемо в зоні АТО. Хочу з’їздити зі своєю молодшою ​​сестрою до Львова на екскурсії. Їй 14 років Агентство недвижимости харьковский массив. Паспорти немає. Підкажіть будь ласка які потрібні документи від батьків або ще що то може, що б я могла проїхати з нею на кордоні (пункті розмежування) блок постах, і взагалі вільно їздити з нею по Україні, на поїзді в тому числі?

Тема  недвижимость харьковский массив.

Повідомлення:

Здравствуйте.Скажіте, будь ласка, що краще оформити дарчу на квартиру або заповісти її? Спасибі  недвижимости харьковский массив.

Тема: Агентство недвижимости 

Повідомлення:

Здрастуйте, чи можу я отримувати матер Агентство недвижимости харьковский  допомога або якісь гроші на дитину 10 місяців, у мене ситуація така: з татом дитини ми не розписані, але дитина зареєстрований на тата, він поїхав за кордон і я не отримую звісток вже 8 месяцев.На дитини я отримую 860 грн. Я інвалід 2 групи отримую 1400. У мене є старший дитина інвалід. Зараз в псих лікарні, йому 18 років, пенсію на нього я не отримую, тому що я не опекун.І ще одне питання, як мені прописати дитину?

 

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *