Агентство недвижимости Княжий Затон

киевское Агентство недвижимости Княжий Затон,позняки,киев,левый берег,григоренко,метро позняки,осокорки,Днепровская набережная,бажана,проспект,аренда,купить квартиру, продать

Агентство недвижимости Княжий Затон,позняки,киев,левый берег,григоренко,метро позняки,осокорки,Днепровская набережная,бажана,проспект,аренда,купить квартиру, продать
Связатся с нами можно по телефонам:

 

 

+38(066)249-2228 – Viber

 

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

 

 

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купить 2 комнатную квартиру Харьковское Шоссе, продажа квартир Харьковское Шоссе, купить квартиру гашека, купить квартиру на гашека киев, купить квартиру ярослава гашека, продажа квартиры ярослава гашека, купить квартиру Днепровский район, купить квартиру Ленинградская площадь, купить квартиру Дарницкая площадь

Агентство недвижимости Княжий Затон

питання:

Мама (громадянка України) вилітає з Ураїни з дитиною 2 роки (громадянка України і Італії) за італійським паспортом. Чи потрібно дозволу батька на виліт дитини в Дубай? Батько громадянин Італі. Сім’я в шлюбі, резиденти Арабських еміратів і там проживають. Батько записаний в свідоцтві про народження дитини.

От: Оксана

Тема: Дозвіл від батька на вивезення дитини в Польщу

Регіон: Інший регіон

Телефон:

питання: Агентство недвижимости Княжий Затон

Питання в наступному: чоловік знаходиться в Польщі, я собераюсь з сином їхати до нього, він там нотаріуса зробив осведченіе, надіслав я зробила переклад в Україні, тільки зараз помітила що не варто на які терміни ми вьезжаем, а є тільки дата видачі. Як тепер, чи будуть проблеми на кордоні, нас пропустять? Заздалегідь дякую.

 

Агентство недвижимости Княжий Затон

 

 

Тема: Спадкування

Регіон: Інший регіон

Телефон:

питання:

Підкажіть будь-ласка .Якщо Спадкування за законом має 2-х спадкоємців з пропуском строку Успадкування права чи має в цьом випадка неповнолітня дитина одного з спадкоемців право на цею спадок,

Від: Наталя

Тема: Квартирне питання

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0950180300

питання: Агентство недвижимости Княжий Затон

 

Привіт я володію половиною квартири. Другий власник моя дуже літня мама. У мене є заповіт і генеральна довіреність. Чи можу я зараз переоформити всю квартиру на себе.

Від: Olga

Тема: довіреність на дитину

 

Агентство недвижимости Княжий Затон

 

 

 

Регіон: Київ

Телефон: 0994007571

питання:

Добрий день.

Підкажіть будь ласка, якщо мій чоловік перебуває на заробітках за кордоном, а мені необхідно зробити довіреність на вивезення дитини за кордон, чи можна її зробити по копії його документів? Або як бути в цій ситуації?

Від: Василь

Тема: Помилка оплати

Регіон: Інший регіон

Телефон: +380975733408

 

Агентство недвижимости метро Позняки

 

питання:

Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи маю я шанс повернути свои деньги в компании по мікрокредітуванню “Бістрозайм”? А суть пролягав в тому что я брав у них кредит на суму 3000 грн после. Вихід пільгового ПЕРІОДУ я Хотів повернути Їм гроші звісно ж Із відсотка ми и коли я .

Зайшов на сайт Заповнена всі реквізити карти банку натискаю на кнопку. Сплатити мені вібіває помилки после чого я оновивши сторінку и спробував знову цього разу все пішло.

 як треба на приват24 Прийшла Сповіщення про підтвердження платежу я підтвердів но коли Подивився на Залишок то зрозумів что перший раз теж зняла гроші хоч и без підтвердження на їхню адресу що робити слід в такій ситуации Вихід Стаття Їм закинувши подвійну оплату.

От: Оксана

Тема: Дарственная, Агентство недвижимости Княжий Затон

 

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0505705245

 

Агентство недвижимости Позняки

 

 

питання:

Якщо робити дарчу, субсидія у бабусі залишиться чи ні? І договір довічного утримання територіальні претензії чи ні, якщо знайдуться якісь родичі?

Від: Аліна

Тема: Газова система.

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0636214910

питання:

Чи може малозабезпечена сім’я домогтися безкоштовної установки лічильника і підключенні газу, якщо в квартирі чоловіка довго ніхто не жив і боргів не було.

 

Агентство недвижимости Княжий Затон

 

Але газова служба сама при по-квартирної перевірці відрізала і опломбувала потік газу, а тепер за підключення і документи хочуть 4000 грн.

 Для родини це зараз неможливо, але двоє дітей рік і три з половиною зараз без опалення і газу. В даній квартирі будемо проживати далі. Якщо це можливо, то на які статті оперативно і куди звернутися за допомогою?