Агентство недвижимости Княжий Затон

киевское Агентство недвижимости Княжий Затон,позняки,киев,левый берег,григоренко,метро позняки,осокорки,Днепровская набережная,бажана,проспект,аренда,купить квартиру, продать

Агентство недвижимости Княжий Затон,позняки,киев,левый берег,григоренко,метро позняки,осокорки,Днепровская набережная,бажана,проспект,аренда,купить квартиру, продать
Связатся с нами можно по телефонам:

 

 

+38(066)249-2228 – Viber

 

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

 

 

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

Топ предложения - Аренда

Топ предложения - Продажа

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Агентство недвижимости Княжий Затон

питання:

Мама (громадянка України) вилітає з Ураїни з дитиною 2 роки (громадянка України і Італії) за італійським паспортом. Чи потрібно дозволу батька на виліт дитини в Дубай? Батько громадянин Італі. Сім’я в шлюбі, резиденти Арабських еміратів і там проживають. Батько записаний в свідоцтві про народження дитини.

От: Оксана

Тема: Дозвіл від батька на вивезення дитини в Польщу

Регіон: Інший регіон

Телефон:

питання: Агентство недвижимости Княжий Затон

Питання в наступному: чоловік знаходиться в Польщі, я собераюсь з сином їхати до нього, він там нотаріуса зробив осведченіе, надіслав я зробила переклад в Україні, тільки зараз помітила що не варто на які терміни ми вьезжаем, а є тільки дата видачі. Як тепер, чи будуть проблеми на кордоні, нас пропустять? Заздалегідь дякую.

 

Агентство недвижимости Княжий Затон

 

 

Тема: Спадкування

Регіон: Інший регіон

Телефон:

питання:

Підкажіть будь-ласка .Якщо Спадкування за законом має 2-х спадкоємців з пропуском строку Успадкування права чи має в цьом випадка неповнолітня дитина одного з спадкоемців право на цею спадок,

Від: Наталя

Тема: Квартирне питання

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0950180300

питання: Агентство недвижимости Княжий Затон

 

Привіт я володію половиною квартири. Другий власник моя дуже літня мама. У мене є заповіт і генеральна довіреність. Чи можу я зараз переоформити всю квартиру на себе.

Від: Olga

Тема: довіреність на дитину

 

Агентство недвижимости Княжий Затон

 

 

 

Регіон: Київ

Телефон: 0994007571

питання:

Добрий день.

Підкажіть будь ласка, якщо мій чоловік перебуває на заробітках за кордоном, а мені необхідно зробити довіреність на вивезення дитини за кордон, чи можна її зробити по копії його документів? Або як бути в цій ситуації?

Від: Василь

Тема: Помилка оплати

Регіон: Інший регіон

Телефон: +380975733408

 

Агентство недвижимости метро Позняки

 

питання:

Доброго дня, підкажіть будь ласка, чи маю я шанс повернути свои деньги в компании по мікрокредітуванню “Бістрозайм”? А суть пролягав в тому что я брав у них кредит на суму 3000 грн после. Вихід пільгового ПЕРІОДУ я Хотів повернути Їм гроші звісно ж Із відсотка ми и коли я .

Зайшов на сайт Заповнена всі реквізити карти банку натискаю на кнопку. Сплатити мені вібіває помилки после чого я оновивши сторінку и спробував знову цього разу все пішло.

 як треба на приват24 Прийшла Сповіщення про підтвердження платежу я підтвердів но коли Подивився на Залишок то зрозумів что перший раз теж зняла гроші хоч и без підтвердження на їхню адресу що робити слід в такій ситуации Вихід Стаття Їм закинувши подвійну оплату.

От: Оксана

Тема: Дарственная, Агентство недвижимости Княжий Затон

 

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0505705245

 

Агентство недвижимости Позняки

 

 

питання:

Якщо робити дарчу, субсидія у бабусі залишиться чи ні? І договір довічного утримання територіальні претензії чи ні, якщо знайдуться якісь родичі?

Від: Аліна

Тема: Газова система.

Регіон: Інший регіон

Телефон: 0636214910

питання:

Чи може малозабезпечена сім’я домогтися безкоштовної установки лічильника і підключенні газу, якщо в квартирі чоловіка довго ніхто не жив і боргів не було.

 

Агентство недвижимости Княжий Затон

 

Але газова служба сама при по-квартирної перевірці відрізала і опломбувала потік газу, а тепер за підключення і документи хочуть 4000 грн.

 Для родини це зараз неможливо, але двоє дітей рік і три з половиною зараз без опалення і газу. В даній квартирі будемо проживати далі. Якщо це можливо, то на які статті оперативно і куди звернутися за допомогою?