Агентство недвижимости Печерск

киев агентство недвижимости печерск

АН «Киев Сити» предлагает Вам свои услуги в сфере продажи недвижимости «под ключ»

 

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей Вашей квартиры, дома, нежилого помещения или земельного участка.  Для этого Вам всего лишь надо созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

  1. Выедут непосредственно на место;
  2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
  3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
  4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
  5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
  6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки недвижимости.
  7. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  8. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  9. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  10. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

агентство недвижимости печерск

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Тема: обмін

Повідомлення для Агентство недвижимости Печерск. Добрий день. Я хочу оформити обмін квартири на будинок, вартість житла приблизно однакова. Я отримала квартиру у спадок і володію більше трьох років. Підкажіть які податки я повинна буду сплатити? Заздалегідь дякую.

Тема: нерухомість і Агентство недвижимости Печерск.

Повідомлення:

Добрий день. У свекрухи кілька років тому помер чоловік. Будинок оформлений на нього Агентство недвижимости Печерск. Куди звернутися і які потрібно документи щоб оформити будинок на свекруху?

Тема: Квартира Агентство недвижимости Печерск

У мене помер батько 12 років тому. Квартира приватизована в право спадок ніхто не вступив. Мама писала заяву але не вступила в право спадок. На день смерті прописаний був я, але заяви я на право спадщину не писав. Хто може переоформити квартиру скільки буде коштувати приблизно переоформлення квартири.

Тема: Зняття Заборона відчуження з земельної ділянки

Повідомлення:

Добрий вечір! Мене цікавить яка ВАРТІСТЬ зняття Заборона відчуження з земельної ділянки? Був взятий кредит у банку Агентство недвижимости Печерск. Пізніше БУВ сплачений. Є весь пакет документів з банку, что смороду НЕ ма ють ніякіх претензій. Ідають Дозвіл на зняття заборонено.

Агентство недвижимости Печерск

Тема: Недійсність договору.

Повідомлення:

Доброго дня.

У мене є договір купівлі – продажу нерухомого майна 2007 р. Є можлівість того, что ВІН підробленій, Агентство недвижимости Печерск. Куди можна подати запит або через кого для Отримання информации про предмет и сторони домовилися? Чи може особа за довіреністю отріматі доступ до такой информации?

Тема: Продаж комерційної нерухомості

Повідомлення:

Добрий день Агентство недвижимости Печерск! Підкажіть, будь ласка, при купівлі комерційної нерухомості податки. Держ.мито, пенсійний, військовий збір, на прибуток) сплачуються від продажної або оціночної вартості? Дякуємо.

Тема: Продаж нерухомості

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости Печерск. У мене питання, хочемо продати будинок, в сім’ї п’ять осіб. Мати, батько, син дочка, у дочки син (онук) все беремо участь в приватизації. При продажу будинку, є його частину грошей від продажу. Загалом гроші діляться на чотирьох або п’ятьох, йому 27 років? Дякуємо.

Агентство недвижимости Печерск

Тема: Переоформити будинок

Повідомлення:

Добрий день. Як краще переоформити будинок з матері на дитину, купівля-продаж або дарування? І скільки це буде коштувати?

Тема:

Повідомлення:

Доброго дня Агентство недвижимости Печерск. Підскажіть будь – ласка, я круглий сирота мені 28 років. У7 років мене взяли до себе чужі на тій годину люди на виховання. Їх тоді призначила моїмі опікунамі. Зараз мені 28, батько хоче подарувати мені квартиру, но я остался на життя без фамілії. У батька Одне прізвище, а в мене інше. Підскажіть скільки коштуватіме переоформлення квартири?

Тема: витяг з ДЗК про земельну ділянку – оформлення спадщини

Повідомлення:

Добрий вечір Агентство недвижимости Печерск! Підкажіть, будь ласка, з такого питання. Замовляла через онлайн

Tema: obmin

сервіс витяг з ДЗК про земельну ділянку (для оформлення спадщини). Документ отримала. Але справа в тому, що за всіма 3 власникам там не прописані адреси проживання та паспортні дані.

Це критично і потрібно переробляти (і з’ясовувати, чому ці дані не підтягнулися), або ж оформлення можливо і так? Частки всіх власників прописані, друку / підписи і тд є. Загалом все, крім адрес і паспортів. Агентство недвижимости Печерск Дякую!

Тема: Договір

Повідомлення:

Як зробити договір конкретного користування? Які документи треба?

Агентство недвижимости киев Печерск

Тема: нерухомість

Повідомлення:

Добрий день Агентство недвижимости Печерский район.! Я зараз живу в Луганську, хочу від сюди переїхати, доглядаю будинок в сільській місцевості. І досить часто продавці продають не приватизовану землю і будинок. Але наскільки я розумію приватизовано – значить у власності, що не приватизовано – значить державна власність.

Яку можуть забрати в будь-який момент, наприклад, коли введуть ринок землі. Сільрада вирішить продати цю землю за ринковою вартістю. І яким чином вони взагалі можуть продавати не приватизоване майно. Якщо у всіх описах про те як укладаються договори купівлі-продажу ясно написано. Агентство недвижимости Печерск що майно має бути приватизовано. А я часто чую відповідь продавця: “а у нас в селі всі так продають, ніхто не приватизує”. Яким же чином нотаріус реєструє угоду?

З повагою, Наталія. Тема: Переоформити житло

Повідомлення: Привіт, хочемо переоформити квартиру з чоловіка на мене. Як це зробити і вартість послуги.

Добрий день, чоловік може подарувати Вам квартиру, для докладної консультації і прорахунку вартості оформлення. Вам необхідно звернутися за консультацією особисто. Записатися на консультацію Ви можете за телефонами: 

Агентство недвижимости аренда Печерск

Тема: Відмова від своєї частини приватизованої квартири

Повідомлення:

Добрий день. Трикімнатна приватизована квартира на чотирьох людей (двоє батьків і двоє повнолітніх дітей). Хочемо продати Агентство недвижимости Печерск. Які потрібні документи для відмови від своєї частини дітям?

Тема: Який договір краще оформити? Договір міни (бартеру) або купівлі-продажу.

Повідомлення:

Привіт Агентство недвижимости Печерский район.! Така ситуація. Мені у спадок перейшла нерухомість: частина квартири і частина комерційної нерухомості.

 Я пенсіонер, успадкувала квартиру 7/9, а 2/9 успадкувала неповнолітня дівчинка (11 років). Комерційну нерухомість я успадкувала 1/6, а друга частина належить неповнолітній дівчинці.

Зараз я хочу, щоб мені належала вся квартира, а друга сторона (мама дівчинки) теж хоче володіти всією комерційною нерухомістю. Дозвіл органу служби у справах дітей ще немає.

Який договір краще оформити:

1) договір міни (бартеру);

2) договір купівлі-продажу або

3) договір дарування.

Агентство недвижимости продажа квартир Печерск

І який варіант буде дешевше?

Я б хотіла оформити це договором міни (бартеру) + додаткова угода, в якому прописана грошова компенсація для мене. Оскільки обмін немає рівноцінний. Частина комерційної нерухомості 1/6 варто все одно більше, ніж 2/9 частини квартири.

Що Ви порадите в цій ситуації? Дякую за відповідь!

Агентство недвижимости Печерский район.

Тема: Повернути документи з архіву

Повідомлення:

Добрий день. Що робити, якщо помер нотаріус, який вів справу купівлі-продажу і всі документи відправили до обласного архіву? Чи є угода купівлі-продажу дійсною Агентство недвижимости Печерский район.?

Тема: Витяг

 

Повідомлення:

Доброго дня! Скажіть, будь-ласка Агентство недвижимости Печерский район. Чи винна містітіся інформація про Скасування РІШЕНЬ про державну реєстрацію прав. Та їх обтяжень согласно наказу Мінюсту. У витягу про реєстрацію прав власності за на Нерухоме майно? Оскількі відомо, что БУВ наккз Мінюсту. Проти сформувавші витяг самостійно (НЕ Розширення, а загальнодоступній) ВІН НЕ містіть таких Даних. Дякую!

 


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *