Агентство недвижимости проспект бажана,метро,Осокорки,Славутич,Позняки,Харьковская, вырлица,продать,сдать,снять,купить,квартиру,Киев,Дарницкий,район,МишугиАгентство недвижимости проспект Бажана

киев агентство недвижимости проспект бажана

Агентство недвижимости Киев Сити предлагает Вам свои услуги в сфере продажи или аренды недвижимости в Киеве и пригороде – «под ключ»!

Нашим эксклюзивным клиентам мы предлагаем ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей или арендой Вашего жилого или нежилого помещения. Мы также работаем с земельными участками на территории Киева и пригорода. Что бы стать нашим эксклюзивным клиентом Вам необходимо сделать «первый шаг» и созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать или продавать, что бы обсудить детали сотрудничества. А дальше сотрудники Агентства недвижимости Киев Сити «прошагают» весь путь за Вас.

 1. Выедут непосредственно на место;
 2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
 3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
 4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
 5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
 6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую», так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки/аренды недвижимости.

 

Для продажи:

  1. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  2. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  3. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  4. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

 

Для аренды:

  1. Отберут для показов целевую аудиторию (о ней вы сообщите заранее), которую вы планируете видеть у себя на объекте недвижимости.
  2. Проведут предварительные показы – особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев и нуждаются в аренде жилья. Ведь 90 % арендаторов это иногородние.
  3. Подготовят договор аренды (Вам останется только ознакомится, получить деньги и подписать).
агентство недвижимости проспект бажана

Вам останется только прибыть в удобное для Вас время на подписание договора купли-продажи ли аренды.

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Тема: спадок

Повідомлення:
Добридень! У мене померла тітка, і заповідала мені депозит в банку і квартіру.В квартирі прописаний її син, але він на неї не претендует.Какіе повинні бути мої дії, і які податки мені потрібно заплатити?

Добрий день. Вам обов’язкове протягом півроку необхідно відкрити спадкову справу після смерті Вашої тітки. Для цього Вам необхідно звернутися до будь-якого нотаріуса за місцем реєстрації проживання Вашої померлої тітки (якщо вона була “прописана” в місті Києві – до будь-якого нотаріуса міста Києва).
Для відкриття спадкової справи Вам необхідні наступні документи:
1. Свідоцтво про смерть.
2. Довідка про причину смерті
3. Довідка Форма 3 з місця її реєстрації
4. Довідка про те, де вона була зареєстрована на момент смерті.
5. Заповіт
6. Ваш паспорт та ідентифікаційний номер
Довідки п. 3-4 видає ЖЕК, ОСББ або центр надання адмін послуг за місцем прописки тітки.

Якщо на момент смерті Вашої тітки її син є пенсіонером або інвалідом, йому необхідно відмовитися про обов’язкової частки в спадщині. З цього питання Вам необхідно більш детально проконсультуватися з нотаріусом, у якого Ви заведете спадкову справу.

агентство недвижимости проспект бажана

Тема: спадок

Повідомлення:
Доброго дня! Така ситуація … в лютому померла мама, квартира приватизована на неї тата (дружина) і мене (дочка). Минуло півроку ..её частина квартири не переоформили агентство недвижимости проспект бажана..тепер говорять тільки через суд..подскажіте є інший варіант як це зробити простіше? Спасибі!

Разом з мамою на момент смерті хтось був прописаний? І де вона була прописана (місто)?

Тема: Документи на державну квартиру агентство недвижимости проспект бажана.

Повідомлення:
Добрий день, дуже потребую Ващей допомоги! У мене померла мама в 2002 році, вона обміняла двох кімнатну квартиру, на однокімнатну і при цьому її не приватизована. На момент смерті матері я була недосконало річна агентство недвижимости проспект бажана. і у мене є сестра рідна по мамі вона на той момент відбувала термін покарання. Ось на сьогоднішній день, у мене немає документів на квартиру, крім рішення виконкому з 2003 р, що 1/2 частина мені належить бабуся ось тільки недавно знайшла шматочок відірваність ордера, де вказано номер ордера та дата отримання. Я зверталася в архів можливо чи є там якісь дані на цю квартиру. агентство недвижимости проспект бажана на жаль прийшла відповідь відбивний.

Їздила в БТІ Дніпропетровського р-н на що і там мені нічим не допомогли. У ЖЕКу ніяких даних не хочуть говорити оскільки там борг. На сьогоднішній день в цій квартирі прописана моя сестра которя невідомо де знаходиться, і моя маленька донька 20016 м народження. Допоможіть мені будь-ласка!!!! Я вже просто не знаю куди звертатися, і потреля всі надії отримати хоч якийсь документ Спасибі,

агентство недвижимости проспект бажана

Тема: спадок

Повідомлення:
здраствуйте, така ситуація. я сирота, до 18 років я була під опікою своєї бабусі (по маминій лінії), зараз мені 22 роки, жила і прописана я в квартирі з бабусею і дідусем. 5 березня цього року померла бабуся, в термін пів року, я написала відмову про прийняття спадщини на користь дідусі, помер дідусь. агентство недвижимости проспект бажана тепер я вступаю в право спадщини за правом представлення (замість моєї мами). Підкажіть будь ласка, за законом чи існує якийсь податок для мене як спадкоємця?

Тема: продаж автомобіля агентство недвижимости проспект бажана

Повідомлення:
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка, є автомобіль, генеральна довіреність на батька який помер, а в техпаспорті попередній власник і документи не переоформлялися, тільки виписали довіреність, як я можу тепер продати автомобіль? заздалегідь дякую агентство недвижимости проспект бажана

Добрий день. Вам необхідно знайти власника автомобіля і зробити від нього нову довіреність, де уповноваженою особою будете Ви. Або ж відразу оформити договір купівлі-продажу від власника на Вас у Сервісному центрі МВС агентство недвижимости проспект бажана.

На даний момент ніяких прав на розпорядження авто у Вас немагентство недвижимости проспект бажанаає .

агентство недвижимости продать квартиру бажана

Тема: недоотриманий пенсія

Повідомлення:
Здравствуйте! 1,05,2016 помер тато, у нього залишилася недоотриманий пенсія, сказали що оформляється як спадок, які потрібні документи потрібні для написання заяви про вступ до права спадщини? агентство недвижимости проспект бажана прописаний тато був сам в моїй квартирі.

Тема: Квартира

Повідомлення:
Квартира не пріватізірована.Пропісан тільки муж агентство недвижимости проспект бажана.Может він написати дарчу або заповіт і т.п.кому-небудь ?! чи може він її продати ?! що буде з цією квартирою після його смерті, якщо не приватизувати? просто він не хоче приватизувати її

Добрий день. Якщо квартира не приватизована, право власності у Вашого чоловіка не виникло, відповідно, він не може ні продати, ні подарувати її агентство недвижимости проспект бажана.
Для того, щоб Ви змогли претендувати на квартиру після його смерті, Вам слід прописатися в цій квартирі і, в разі його смерті, Ви зможете приватизувати квартиру на своє ім’я.

агентство недвижимости сдать квартиру бажана

Тема: Виписка з житла.

Повідомлення:
Добрий день. Нам потрібно виписати з квартири сестру е 2 її дітей 11 і 15 років. Вона громадянка Росії (а ми України) у неї власне житло і вона з дітьми там прописана. Скажіть будь ласка як це зробити? Чи обов’язково її присутність агентство недвижимости проспект бажана? Тому як приїхати у неї немає можливості. І які потрібні для цього документи?

Добрий день. Дане питання не відноситься до компетенції нотаріуса .
Радимо Вам звернутися за консультацією в центр надання адміністративних послуг, до Міграційної служби України або до юриста / адвоката.

Тема: Приватизація

Повідомлення:
Добрий день. Скажіть якщо право встановлює документ на квартиру (Приватизація) робилася і видана в 2003 році, на трьох власників, одна з них була в шлюбі з 1996 року, чоловік в приватизацію не ввійшов оскільки брав участь в інший на інший обьек нерухомості. Але зараз власники вирішили продати квартиру, Чоловік потрібен на угоді  ???

Добрий день, підкажіть , якщо я Вам надішлю копію паспорта, або фото паспорта, ви зможете перевести його на російську мову і завірити печаткою?

Наступне питання, якщо сканувати документ з печаткою і вислати мені в електронному вигляді, друк буде дійсна?

Тема: Питання по необхідним дорученнями при продажу житла і реєстрації (прописки)

Повідомлення:
Доброго дня,

агентство недвижимости аренда проспект бажана

Я маю Луганську прописку і по суті вважаюся ВПЛ, однак не маю довідки переселенця агентство недвижимости проспект бажана. і не користуюся соц виплатами призначеними для переселенців, і не проживаю в Україні. Я прописана в квартирі батьків в Луганську, хоча не живу там вже близько 3 років. Батьки не зійшлися в думках на ситуацію в країні і прийняли рішення розлучитися і продати житло (природно по Українським законам). Звідси випливають такі питання:

1) Які документи необхідні від мене для підтвердження моєї згоди на продаж житла?
2) Які документи необхідні для приєднання моєї частини до частини одного з батьків?
3) Чи можу я, маючи Луганську прописку, виписатися з квартири, наприклад, прийшовши в будь-якої Київський паспортний стіл без будинкової книги та довідки переселенця?
4) Наскільки безпечно користуватися сервісами, які надають прописку за гроші? (Оскільки я не бачу сенсу і не маю часу отримувати довідку ВПЛ, і дотримуватися інші формальності, необхідні в даній ситуації, в той же час порушувати законодавство і не мати реєстрації в паспорті мені не хотілося б)

Тема: Спадщина

Повідомлення:
Добридень! Роз’ясніть, будь ласка, таку ситуацію. Після смерті чоловіка залишилося майно:
1) квартира кооперативна (в ній ми проживали і були прописані-чоловік, я і повнолітня дочка);
2) автомобіль;
3) надання;
4) 0,5 квартири, подарованої чоловікові його батьком.

агентство недвижимости продажа квартир проспект бажана

Все майно було оформлено на чоловіка агентство недвижимости проспект бажана. Спадкоємці-дружина (я), дочка повнолітня і живий батько чоловіка.
Як розподіляється це майно згідно із Законами України? Кому яка частка належить? Ніколи не думала, що доведеться цим займатися, жили дружно і все на чоловіка оформляли.агентство недвижимости проспект бажана а тепер життя змушує консультуватися. спасибі заздалегідь.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *