Агентство по продаже недвижимости

Агентство по продаже недвижимости

агентство по продаже недвижимости

АН «Киев Сити» предлагает Вам свои услуги в сфере продажи недвижимости «под ключ»

 

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей Вашей квартиры, дома, нежилого помещения или земельного участка.  Для этого Вам всего лишь надо созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

  1. Выедут непосредственно на место;
  2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
  3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
  4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
  5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
  6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки недвижимости.
  7. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  8. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  9. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  10. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

агентство по продаже недвижимости

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Повідомлення:

Добрий день Агентство по продаже недвижимости. Де я можу зробити довіреність на виїзд дитини з України без батька. Ми в розлученні я хотіла виїхати в Донецьку область до рідних. Обійшла кілька нотаріусів мені відмовили.

Тема: Виїзд дитини за кордон

Повідомлення:

Чи може уповноважена особа одного з батьків за довіреністю, яка Нотаріально засвідчена, дати Дозвіл на вивіз дитини за кордон, на короткий срок, при умові, что батьки розлучені?

Тема: довіреність на вивіз дитини

Повідомлення:

Добрий день Агентство по продаже недвижимости. Скажіть будь ласка чи можна в одній довіреності прописати поїздку на дитину в 2 держави. І термін довіреності на 3 роки якщо батьки в розлученні і живуть в різних місцях. Заздалегідь дякую.

Тема: Дозвіл на вивезення

Повідомлення для Агентство по продаже недвижимости. Підкажіть будь ласка.

Чи потрібно мені (матері) брати дозвіл на вивезення дитини в Крим у батька.

Батько є громадянином Вірменії, в свідоцтві він вписаний як батько. В шлюбі не перебуває. Чи треба щоб він давав мені дозвіл або ж ні?

Тема: Вивіз дитини або Агентство по продаже недвижимости

Повідомлення:

Агентство по продаже недвижимости

Добридень! Мати і дитина – громадяни України. Чи потрібен дозвіл батька на вивезення дитини за кордон, якщо батько є громадянином Російської Федерації?

З цього питання Вам краще проконсультуватися в міграційній службі. Нотаріус завіряє підпис на заяві про згоду на виїзд дитини за кордон. І як правило громадяни Російської федерації звертаються за оформленням таких заяв, для того щоб у них не виникло.

Тема: Агентство по продаже недвижимости.

Повідомлення:

Добрий день. Для подачі заяви в загс про розлучення Агентство по продаже недвижимости. Потрібен документ про відсутність майнових претензій. В якому буде вказано перелік майна кожного з подружжя. Агентство по продаже недвижимости (квартира, машина, гараж і т.д). Скільки готується такий документ? І скільки це буде коштувати?

Тема: Заява

Повідомлення:

Привіт Агентство по продаже недвижимости. Мені потрібно написати заяву про визнання батьківства. В тому що чоловік з Польщі є біологічно батьком моєї дитини. Як правильно написати і де завірити печаткою цей документ?

Тема: Агентство по продаже недвижимости.

Повідомлення:

Чи має право дитина Якій віповнілося 16 років, перетінаті кордон без супроводу батьків. Если так, то чим це можна підтвердіті.

Тема: довіреність від батька для дитини на виїзд за кордон

Рейтинг Агентств Киева

Повідомлення:

Добрий день Агентство по продаже недвижимости. Збираюся протягом літа 2019 року дещо раз відвідати Італію. З неповнолітньою дочкою (7 років) без батька (в розлученні). Чи можна зробити одну нотаріальну довіреність від батька на весь період (3 літніх місяці). Про дозвіл перебування дочки за кордоном в моєму супроводі. Або потрібно оформляти таку довіреність на кожну поїздку окремо? Дякую за відповідь.

Доброго дня! Можна сделать таку заяву на Тимчасові поїздкі Вашої доньки з Вами на три місяці 2018 року.

Тема: Агентство по продаже недвижимости.

Повідомлення:

Добрий день .Скажіте ласка я хочу зробити документи на підприємницьку діяльність. Живу в даний момент в Бердянську як переселенка. Прописка Донецької обл. Чи можу я оформиться в Бердянську? І який податок платити щомісяця?

Тема: Виїзд за кордон неповнолітнім

Повідомлення:Агентство по продаже недвижимости

Привіт питання такий Агентство по продаже недвижимости. Я громадянка України і збираюся без батьків в подорож, але мені 17 років. Скажіть будь ласка, що мені для цього потрібно. Я зверталася в прикордонну службу і мені сказали, що з 16 років нічого не потрібно.

Агентство по продаже недвижимости в Киеве

Тема: Дозвіл на вивезення дитини

Повідомлення:

Добрий день. Потрібно зробити дозвіл на вивезення дитини за кордон. Чоловікові 9 лютого виповнилося 45 років. Фото в паспорт до сих пір не вклеєна. Я так розумію, що паспорт вважається недійсним ?! Можна використовувати для вирішення закордонний паспорт?

Тема: Вивіз дитини за кордон

ема: Оформлення розрідження на вивезення дитини на ПМЖ

Повідомлення:

Я громадянин України проживає в Німеччині (ПМЖ). Мені потрібно оформити дозвіл на вивезення моєї дитини з України на постійне місце проживання до Німеччини. Для цього я повинен звернутися в українське посольство, яке знаходитися в Берліні! На жаль у мене немає на це часу, чи можу я оформити цей документ онлайн?

Тема: Перетин кордону 16 років дитині

Повідомлення:

Мама и дочка 16 років відправляються на море в Турцію. Агентство по продаже недвижимости батько залішається на Україні. Дозвіл від батька потрібен чи дівчинка Вже может подорожувати. З мамою без цього дозвола. Буду щиро вдячна за відповідь.

Агентство в Киеве по продаже недвижимости

Тема: виїзд за кордон дитини

Повідомлення:

Добрий день Агентство по продаже недвижимости! Чи можна оформити дозвіл на виїзд дитини за кордон за умови. Що у одного з батьків загублений на сьогоднішній день паспорт, але є в наявності довідка? Заздалегідь дякую!

Тема: Доказ спорідненості

Повідомлення:

Хочемо зробити запрошення для двоюрідної сестри з Росії. Нотаріуси просять довести спорідненість. Як це зробити? Чи правомірні їх дії Оформити довіреність на дитину? Заздалегідь спасибі за відповідь Агентство по продаже недвижимости.

Тема: Дозвіл батька на виїзд дитини до Криму

Повідомлення:

Добрий день, Оксана Григорівна! Заздалегідь дякую Вам за Вашу відповідь оформити довіреність на дитину Киев !!! Ми живемо в США, але є громадянами України. Зараз хочу поїхати з донькою в Крим до рідних через Київ. Які потрібні документи на дитину крім свідоцтва про народження і закордонного паспорта. Потрібні для перетину Кримської кордону, і взагалі кордону з Україною. І чи можливо отримати дозвіл батька без його присутності (якщо потрібно це зробити в Україні), або дистанційно? Якщо якісь нюанси Агентство по продаже недвижимости? Благодарю !!!

Тема: Дозвіл на виїзд.

Повідомлення:ъ

Агентство  в Киеве по продаже квартир

Доброго ранку Агентство по продаже недвижимости. Хочу відвести дитину відпочити за кордон батько дитини не живе з нами треба щоб він написав дозвіл. Скажіть будь ласка дозвіл треба писати на певні дати. Або можна написати допустимо на рік, два Агентство по продаже недвижимости ??? Дякуємо.

Тема: Виїзд за кордон

Повідомлення:

Доброго чи можу я маючі 17 років віїхаті в Польщу на 2 місяці, без Дозволу батьків?

Тема: Дозвіл на вивезення дитини через кордон

Повідомлення:

Добрий день, у мене таке питання Агентство по продаже недвижимости. Ми з чоловіком працюємо в Польщі і хочемо привезти сюди своїх дітей. Які на даний момент знаходяться в Україні. У чоловіка є карта побиту, а я поки чекаю її. І на цей період є невиїзна. Чи можемо ми оформити дозвіл від мене на вивезення дітей через кордон у польського нотаріуса? Чи дійсно дозвіл від польського нотаріуса на українському кордоні?

Тема: Дозвіл на виїзд за кордон дитині.

Повідомлення:

Добрий день Агентство по продаже недвижимости! Хотів би уточнити при оформленні дозвіл на виїзд дитини за кордон з бабусею чи обов’язково її присутність у нотаріуса (бабусі)?

Тема: Довіреність на виїзд дитини

 


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *