Лучшее агентство недвижимости

лучшее Агентство недвижимости

лучшее агентство недвижимости

Агентство по продаже недвижимости

агентство по продаже недвижимости

АН «Киев Сити» предлагает Вам свои услуги в сфере продажи недвижимости «под ключ»

 

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей Вашей квартиры, дома, нежилого помещения или земельного участка.  Для этого Вам всего лишь надо созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

  1. Выедут непосредственно на место;
  2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
  3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
  4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
  5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
  6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки недвижимости.
  7. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  8. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  9. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  10. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

агентство по продаже недвижимости

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Тема: Заповіт

Повідомлення:

Добрий день. Потрібна Ваша консультація, по написанню заповіту. Ситуація така: родичка важко хвора, у неї є тільки дружина покійного сина і 2 онука. Її діти Лучшее агентство недвижимости. Одному онукові 14 років, іншому – 23 роки. Вона хоче що б після її відходу внуки не залишилися без нічого. Невістка може відразу все продати.

Ще проблема в тому, що старший онук зараз на роботі за кордоном. І в найближчі кілька років на Україні приїхати не зможе. Якщо можливість оформити все так що б до певного часу продаж майна була неможлива? Є ще рідна сестра з сім’єю. Чи можливо як то з її участю сприяти вирішенню питання. Спасибі за відповідь.

Лучшее агентство недвижимости

Тема: Заповіт 1992 року спадок

Повідомлення:

Привіт Лучшее агентство недвижимости !!!

Допоможіть будь ласка розібратися з наступним питанням. Мої бабуся і дідусь в далекому 1992 році написала заповіт. Де зазначено, що після їх смерті я, внучка буду володіти їхнім майном. Лучшее агентство недвижимости – приватизованою квартирою. Бабусі не стало в 1999 році, на момент її смерті мені було 15 років.

По закінченню 6 міс. , Після смерті бабусі моя мати і я ходили до державного Натаріус. Заявляти на права спадщини. Але справа до кінця не довели, через високу держмита. Дідусь слізно запевняв, що все буде в силі. Але склалося інакше. Помер він не так давно-лютий 2018 рік. В останні три роки життя дідусь переписував заповіт ще п’ять разів.

Йому ампутували ноги, за станом здоров’я. І останній заповіт він писав уже у себе вдома. Його син, брат моєї матері, вирішив, що все переграє в свою сторону. Раз кілька останніх місяців життя він нібито доглядав за дідом. Моя мати доглядала за ним так само, навіть забирала його до нас додому. Але в зв’язку з поганим характером діда Лучшее агентство недвижимости.

Лучшее агентство недвижимости

За його настійним проханням і з заявою в службу опіки, були змушені його відвезти в його квартиру. Його син, який живе в сусідньому парадному іноді приходив і приносив йому що-то з їжі, за його ж пенсію. Моя мати теж пенсіонер і живе далеко, приходила в міру можливості. Але від діда ніхто не відмовлявся.

Я вважаю, що дядько вчинив не чесно, по відношенню до моєї матері. Все відписав на себе Лучшее агентство недвижимости. Є відео дідуся за два дні до його смерті, де він хоче і говорить матері. Що хоче їй залишити їй депозит, який у нього був. Також він говорив, що дядя залишав його по кілька днів голодним.

Щоб він написав заповіт на його користь, але цього немає на відео, на жаль. Питання – хочу відновити справедливість. Квартира і гроші в принципі мені не цікаві. Але хотілося б навчити життя жадібного до грошей родича. Чи можу я претендувати на частину квартири за бабусиним заповітом ??

Що зробити, щоб він не міг продати квартиру в такому випадку ?? Чи правомірна процедура написання заповіту будинку, без свідків ?? Чи можна його анулювати ??

Дякую, чекаю ваш відповідь Лучшее агентство недвижимости.

Лучшее агентство недвижимости

Тема: Заповіт

Повідомлення:

Добрий день. Якщо я купив квартиру, але у попереднього власника було оформлено заповіт на племінницю. Лучшее агентство недвижимости то коли угода оформлена – заповіт не діє? Ну воно ще не вступило в силу, і виходить, що воно просто анулюється?

Тема: Спадщина за заповітом

Повідомлення для.

Добрий день Лучшее агентство недвижимости! Помер чоловік, який заповітом залишив будинок і два акти приватизації землі – город і ділянку з будинком.

1/2 будинку він відписав дочки, 1/2 будинку і два акти – внучці. На яку землю і в якій частці претендує дочка? У будинку два входи, але власник був померлий чоловік, сусідню ділянку належить дочці.

Тема Лучшее агентство недвижимости.

Повідомлення:

Добрий день Лучшее агентство недвижимости. Чи можливо зробити запит нотаріуса в росію дізнатися про заповіт.

Тема: Заповіт

Повідомлення:

Доброго дня Лучшее агентство недвижимости! Чи можна Оформити по Заповіту земельну ділянку. Если пройшло Вже півтора року после смерти родича (бабусі)?

Лучшее агентство недвижимости

Тема: Заповіт

Повідомлення Лучшее агентство недвижимости.

Добрий день. Чи можу я заповідати одному свої органи?

Тема: заповіт

Повідомлення для Лучшее агентство киев.

Добрий день. У 1995 р Лучшее агентство недвижимости. моя мама зробила заповіт на мене на свою 2-х кімнатну квартиру. Нещодавно, перечитавши його, я звернула увагу, що в самому заповіті не вказані дані нічиїх паспортів. Тільки зазначено, що квартира “заповідається моєї дочки такий-то”. У моєму свідоцтві про народження прізвище моєї матері інша. Але оригінали всіх документів про її зміну прізвищ в наявності.

Мама одружена офіційно (але це не мій батько). Проживають вони разом спадок Шевченківський район заповіт прописаний він за іншою адресою. І там у нього у власності своя квартира. Зараз мамі під 80 років. І ось вона стривожилася, може щось треба переробити. Можливо, були зміни в українському законодавстві)? Або якось по-іншому скласти заповіт? Квартира була приватизована тільки на маму, коли вони вже були в шлюбі. Дякуємо.

Лучшее агентство дарницкий район


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *