Продать гостинку Дарницкий район

Продать гостинку Дарницкий район

продать гостинку дарницкий район

АН «Киев Сити» предлагает Вам свои услуги в сфере продажи недвижимости «под ключ»

 

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей Вашей квартиры, дома, нежилого помещения или земельного участка.  Для этого Вам всего лишь надо созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

  1. Выедут непосредственно на место;
  2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
  3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
  4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
  5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
  6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки недвижимости.
  7. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  8. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  9. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  10. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

Продать гостинку Дарницкий район

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Від: Гліб Тема: Дарственная

Повідомлення:

Добридень! Скільки коштує Дарственная на квартиру від батька синові. Квартира повністю належить батькові. У квартирі прописана тільки син. Оцінка: 98 000 грн.

Від: Алена Тема: Довіреність Продать гостинку дарницкий район

Повідомлення: Добрий день. Підкажіть, будь ласка, чи можна робити довіреність на дитину для виїзду за кордон по закордонному паспорту? А саме, дозвіл батька (щоб мати з дитиною могли без нього перетинати кордон України-Росія). І яку максимальну час діє довіреність?

Продать гостинку дарницкий район

Від: Ольга Тема: Дарування або заповіт на землю.

Повідомлення для Нотаріус Дарниця субота.

Добрий вечір. Я, мій чоловік і дядько недавно взяли у держави землю с / г призначення. У приватну власність, кожен по 2 га. Дядько дізнався, що він хворий і вирішив подарувати нам свою ділянку. Підкажіть, будь ласка, як це краще зробити Продать гостинку дарницкий район. Чи можна йому написати дарчу або ще діє марраторій? Або потрібно складати заповіт? Які документи потрібні для цього і які потім, що б вступити в право?

Від: Марія Тема: Юриспруденції

Продать гостинку Дарницкий район

Повідомлення: Я написала відмову від будинку після смерті батька на користь матері. Чи можу я його анулювати?

От: Анна Тема: довіреність на здачу квартири в оренду

Повідомлення:

Добридень! Які документи необхідні для оформлення довіреності на здачу квартири в оренду? Чи необхідно присутність довіреної особи? Дякуємо!

От: Олександр Тема: Отримання спадщини

Продать гостинку дарницкий район

Повідомлення:

Добридень! Підкажіть, будь ласка, оформляю у нотаріуса спадщину. Перебуваю далеко від місце оформлення. Після оплати всіх необхідних держмита, (в тому числі і отримання виписки внесення змін до реєстру держмайна). Нотаріус не видав свідоцтво на право власності, а сказав приїхати в призначений термін в цьому році для закінчення оформлення. З’явитися в цьому році в нотаріат я не маю можливості, на що мені було сказано. Що в наступному році мені потрібно буде знову сплатити раннє оплачений рахунку.Продать гостинку дарницкий район

Правильно це? Можу я приїхати в 2018 році і продовжити оформлення не оплачуючи повторно? Чи може нотаріус зробити процедуру зараз (зробити виписку і внести зміни) а свідоцтво на право власності видати вже потім?

Продажа гостинок Дарницкий район

Заздалегідь вдячний Продать гостинку дарницкий район

Від: Ольга Вікторівна

Тема: Спадщина Продать гостинку дарницкий район

Повідомлення:

Доброго часу доби! У мене питання з приводу спадщини:

Дідусь помер (будинок був оформлений на ньому), залишилася бабуся (його офіційна дружина).

У них було троє дітей. Гриша – помер, дочка в Росії. Ліда – жива, Вітя – помер, залишилося троє дітей. Оля, Ігор, Віка. Бабуся від спадщини відмовилася, Ліда – їхня дочка, прийняла спадщину. Я (дочка Віті), подала прохання про право на спадщину. Ігор і Віка (мої брат і сестра), Віка – відмовилася. Брат не захотів їхати і півроку з моменту Дідуся вже пройшло.Продать гостинку дарницкий район

Продать гостинку дарница

Питання до Продать гостинку дарницкий район:

На кого ділитися майно? Яку частину отримаю саме «Я» Якщо будинок продається за 100 тис.доларів? Якщо брат, напише відмовну (в мою користь), ніж мені це обернеться?

Дякую за допомогу!

Від Ксенія  Продать гостинку дарницкий районТема: Повідомлення:

Добрий день, цікавить які податки платять обидві сторони при укладенні договору обміну квартир, за умови що одна з квартир куплена 12 міс. назад.

Тема: Продаж квартири

Повідомлення:

Добрий день. Допоможіть, будь ласка, розібратися з порядком оформлення договору продажу квартири. Квартира приватизована на трьох людей частинами. Все не проти продажу і готові оформити доручення в разі необхідності. Внесіть, будь ласка, ясність. З переліком документів необхідних для реалізації даного заходу. Заздалегідь Вам вдячний Продать гостинку дарницкий район.

Продать гостинку в дарницком районе

Від: Арам

Тема:

Повідомлення:

Привіт я перебуваю в Росії, у мене з собою тільки паспорт. Потрібно до Вірменії відправити довіреність на представлення інтересів потерпілого в страховій компанії. У зв’язку з дорожньо-транспортною пригодою, я господар авто (потерпілий). Довірена особа мій брат, тих паспорт авто і паспорт брата в Вірменії, хочу завірити нотаріально. Які оригінали документів необхідно мати з собою, або які можу показати нотаріуса по фото Продать гостинку дарницкий район.

Тема: Шлюбний контракт Продать гостинку дарницкий район

Повідомлення: Добрий день. Скажіть будь ласка як і де можна оформити шлюбний контракт З іноземцем. Куди потрібно звернеться з цього питання. Хлопець хоче приїхати в Україну до мене щоб вступити в шлюб. І щоб в його країні (((Марокко))) йому швидше і дали дозвіл на виїзд в Україну йому потрібно щоб я надала документ. шлюбний контракт владі (Мороко). Продать гостинку дарницкий район Я знаю що місцевих жителів з арабських країн не хочуть випускати. Потрібно багато документів предоставіть.Чтоб виїхати в іншу країну.

Продать гостинку ул. Вербицкого

Тема: Переоформлення будинку у спадок

Повідомлення: Доброго дня! Які документи потрібні і скільки коштує щоб переоформити будинок на себе? Зараз власник мій батько; живий і здоровий.

Від: Філіп Тема: Оренда Продать гостинку Дарницкий район.

Повідомлення: Здравствуйте.Хочу зняти квартиру, але складність полягає в тому що господарі в іншому місті. Здає посередник за дорученням, на що дивитися і що робити краще? Дякуємо.

Тема:Продать гостинку дарницкий район

Повідомлення:

Привіт, цікавить скільки буде коштувати оформити дарчу на квартиру, від батька синові, оцінна вартість близько 450 тис грн.

Тема: продаж-придбання нерухомості Продать гостинку дарницкий район

Повідомлення:

Планую продати квартиру, придбання за програмою 70/30. І прідбаті за ЦІ кошти іншу з більшою квадратурою. Власнікі- 1/2-я і 1/2 Неповнолітній син. Як це можливо здійсніті (з найменших трівалістю годині)?

Продать гостинку харьковское Шоссе

Тема: Спадщина Продать гостинку дарницкий район

Повідомлення:

Добрий день. Підкажіть, будь ласка, як в даний час можна оформити спадщину на половину квартири після смерті бабусі. Проживаю в Києві, маю вже оформлене право на спадщину на одну половину житлоплощі. Там же і прописана. Я спадкоємиця другої черги, але заповіт на другу половину складено на мене. Мама, як спадкоємиця першої черги, від своєї частини відмовляється. Чи обов’язково оформляти спадщину в державній нотаріальній конторі за місцем прописки. Або це можна зробити в будь-якій нотаріальній конторі (у приватного нотаріуса) і в будь-якому районі Києва? Які документи, крім паспорта, коду, заповіту, св. про смерть заповідача ще потрібні? Дякуємо Продать гостинку дарницкий район.

Тема: купівля продажу на дитину Продать гостинку дарницкий район

Повідомлення:

Привіт, хочу купити квартиру на неповнолітню дитину. Чи потрібно отримувати дозвіл у опікунської комітету?

Спасибі Продать гостинку Дарницкий район.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *