Продать квартиру харьковское шоссе

Продать квартиру харьковское шоссе

Продать квартиру харьковское шоссе

АН «Киев Сити» предлагает Вам свои услуги в сфере продажи недвижимости «под ключ»

 

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных с продажей Вашей квартиры, дома, нежилого помещения или земельного участка.  Для этого Вам всего лишь надо созвониться с нами, для того что бы назначить время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

  1. Выедут непосредственно на место;
  2. Проведут предварительную оценку возможной рыночной стоимости квартиры, дома, нежилого помещения или земли;
  3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
  4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
  5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
  6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев с целью покупки недвижимости.
  7. Изучат имеющиеся у Вас документы, в случае отсутствия полного пакета документов необходимых для продажи недвижимости, организуют получение недостающих документов.
  8. Проведут предварительные консультации с нотариусом по поводу подготовки и заключения как предварительного, так и основного договора купли-продажи.
  9. В случае необходимости, организуют привлечение к сделке банковских учреждений, которые будут присутствовать на сделке.
  10. Предоставят приборы для проверки подлинности денежных единиц.

Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

Продам квартиру на харьковском шоссе

+38(066)249-2228 – Viber

(066)249-2228

(098)259-2228

(093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Тема: дтп

Повідомлення:

як мені здолати щоб він віддав мені гроші за личен

Тема: КВАРТИРА

Повідомлення:

Я громадянка України, проживаю в Росії зі своєю сім’єю Квартира знаходиться в Луганській області, господиня квартири моя мама, вона перенесла інсульт, її визнали недієздатною і я її опікун, так ось у мене питання, як зробити не виїжджаючи з Росії власністю квартиру? Я звернулася до юриста він підготував документи, але запевнити повинен нотаріус по Україні. Як це зробити ?

Продать квартиру харьковское шоссе

Тема: оплата податку при договорі дарування

Повідомлення:

Добрий день. Підкажіть будь ласка. Ситуація: Батько дарує квартиру дитині. Договір складається у приватного нотаріуса. Питання: На якому етапі Обдарована (повнолітній) оплачує податок (1%) за прийняту в подарунок квартиру. Де платить – у нотаріуса або в податковій? Чи видається якийсь платіжний документ на руки? Дякуємо

Тема: Дарственная або купівля продаж

Повідомлення:

Добрий день Продать квартиру харьковское шоссе. Мій дідусь хоче передати мені пай за Києвом. Що краще оформити дарчу або договір купівлі продажу? У цьому році він вже продавав ділянку, якщо в наступному році оформляти договір купівлі продажу вже не буде стягуватися доп. 5%?

Добрий день, якщо земля пайова її не можна подарувати або продати тому на відчуження такої землі діє мораторій, підійдіть з документами на землю на консультацію, я подивлюся і точно скажу чи можна подарувати або продати Ваш земельну ділянку.

Тема: Продать квартиру харьковское шоссе

Повідомлення:

Продажа квартир харьковское шоссе

Привіт, я хочу продати земельну ділянку, по скільки я перебуваю далеко від його розташування, я звернулася у фірму по нерухомості. Скажіть будь ласка, які документи я їм для повинна надати для продажу, і як дізнатися що вони мене не обдурять? Дякуємо!

Продать квартиру харьковское шоссе

Тема: Продать квартиру харьковское шоссе

Повідомлення:

у моєї внучки свідоцтво про народження Луганська внучка проживає з батьками в Ростові мама громадянка Росії чи може дитина вчитися в школі в Ростові?

Тема: Розписка Продать квартиру харьковское шоссе

Повідомлення:

Добрий день Як називається документ. Що брат мені гроші позичає з графіком погашення і не претендує на твоє майно після моменту погашення боргу?

Тема: Дарування

Повідомлення:

добрий день

Така ситуація я хочу зайняти у двоюрідного брата гроші на покупку житла. І віддати йому Її протягом наприклад 3х років. Він сказав що може дати але тільки якщо він буде власником. (Він одружений) відповідно якщо він її купить це спільне майно і подарувати він мені її не зможе всю. + Ще податок 6,5% Як правильно обіграти цю ситуацію. Щоб він був застрахований що я віддам гроші. І я квартира була оформлена на мене.

Продам квартиру харьковское шоссе

Добрий день, ви можете укласти договір позики грошей і передати квартиру в іпотеку, таким чином. Тема: обмін будинку або Продать квартиру харьковское шоссе.

Повідомлення:

Людина мені продає половину будинку а його половінщік проти. Але буде оформлятися купівля продаж, а обмін на машіну.Могут у мене потім бути проблеми якщо на мене по дадуть в суд?

Тема: Продаж нерухомості. Податок 5%

Повідомлення:

Мені – як продавцю нерухомості – необхідно заплатити податок у 5%, якщо я продаю нерухомість, якою володію більше 3 років?

З найкращими побажаннями Продать квартиру харьковское шоссе. Олексій Добрий день, яку саме нерухомість Ви продаєте?

Продать квартиру харьковское шоссе

Тема: спадок Продать квартиру харьковское шоссе

Повідомлення:

Добрий день. У будинку прописані дві сестри. На одну з них померла мама залишила заповіт. Чи має право на частину будинку друга сестра?

Тема: Спадщина

Повідомлення:

Продать квартиру на харьковском шоссе

Добрий день. У нас така ситуація …. У чоловіка померла мама, вона громадянка Росії. Поїхала до своєї мами, там в Росії і залишилася), квартиру в Україні не переоформила на сина, а склала в Росії на неї заповіт. Тобто заповіт складено на сина в Росії, власність російської громадянки в Україні. Куди нам подавати заяву на право спадщини? Син все життя прописаний і проживає в цій квартирі, продавати її не збирається. Якщо в Росії, т о які податки на спадщину. Знову ж нерухомість не на території Росії. Приїхати на консультацію немає можливості, ми живемо в Миколаєві. Заздалегідь вдячна за консультацію Продать квартиру харьковское шоссе.

Тема: Нерухомість

Повідомлення:

Підкажіть будь ласка як правильно і за законом потупити в наступній сітуаціі.Бабушка сусідка просить доглядати за нею в замін на квартиру. Але в цій квартирі прописаний її син який живе в Росії і не приїжджає сюди вже більше 6 років. За бабусею потрібен догляд Продать квартиру харьковское шоссе. На наші спроби зв’язатися з сином він не хоче спілкуватися. Ні з нами ні зі своєю мамою. Підкажіть як нам вчинити в цій ситуації Продать квартиру харьковское шоссе

Добрий день, Ви можете укласти з бабусею договір довічного утримання. Для отримання докладної консультації з оформлення такого договору рекомендуємо Вам звернутися до нотаріуса особисто. При собі необхідно мати правовстановлюючі документи на квартиру.

Продать квартиру харьковское шоссе

Тема: Консультація з приводу дарчим

Повідомлення: Добрий день Продать квартиру харьковское шоссе!

Продам квартиру на харьковском шоссе

Хочу дізнатися у Вас повну вартість проходження процедури оформлення дарчої на квартиру. Ступінь споріднення – бабуся. І ще, чи має значення як давно власник володіє квартирою, яку хоче подарувати?

Заздалегідь дякую за відповідь, Всеволод

Тема: Оформлення будинку Продать квартиру харьковское шоссе.

Повідомлення:

Ми добудувалі сарай ї баню, Вже после оформлення будинку. Нам тепер заново делать паспорт? Які документи треба для цього?

Тема: cв-во про смерть

Повідомлення: Добрий день.

квартиры на харьковском шоссе

За дорученням оформляю спадщину на квартиру. Для того щоб зняти померлого з реєстраційного обліку Продать квартиру харьковское шоссе. Вимагають оригінал св-ва про смерть для звірки з нотаріально засвідченою копією. Хіба мало нотаріально завіреної копії? На які нормативні документи посилатися?

Тема: Оформлення машини або Продать квартиру харьковское шоссе.

Повідомлення:

Підкажіть будь ласка, які види оформлення (довіреність, техпаспорт і т.д) б / у авто і їх позитивні і негативно боку?

Тема: оформлення авто

Продать квартиру харьковское шоссе


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *