Сдать квартиру через агентство Киев

Сдать квартиру через агентство Киев

Сдать квартиру через агентство Киев

Агентство недвижимости «Киев Сити» готово предложить Вам свои услуги в сфере недвижимости

Для наших эксклюзивных клиентов мы проводим ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ, связанных со сдачей в аренду Вашей недвижимости. Вам необходимо только позвонить нам и назначить удобное для Вас время, непосредственно на объекте недвижимости которое намерены сдавать. Сотрудники Агентства недвижимости «Киев Сити»:

 1. Выедут непосредственно на место;
 2. Проведут оценку рыночной стоимости и приблизительное время необходимое на поиск арендатора;
 3. Проведут фото и видео съёмку квартиры, дома, офиса, нежилого помещения, земельного участка.
 4. Подготовят рекламную компанию направленную на поиск клиента.
 5. Совершат комплекс мероприятий направленных на публикацию подготовленных рекламных материалов в самых популярных поисковых системах интернета.
 6. Проведут показы Вашей недвижимости, как «в живую» так и удалённо – на основании отснятых материалов. Особенно актуально для жителей других регионов, которые приезжаю в Киев и нуждаются в аренде жилья. Ведь 90 % арендаторов это иногородние.
 7. Отберут для показов целевую аудиторию (о ней вы сообщите заранее), которую вы планируете видеть у себя на объекте недвижимости.
 8. Подготовят договор аренды (Вам останется только ознакомится, получить деньги и подписать).

  Для того что бы связаться снами Вам просто необходимо позвонить по одному из указанных ниже телефонов. И мы постараемся помочь Вам с любыми запросами посвященным недвижимости на Левом Берегу.

  +38(066)249-2228 – Viber

  (066)249-2228

  (098)259-2228

  (093)521-2228

Купити квартиру Григоренко 5, продаж квартири Григоренко,купити квартиру А.Ахматової,купити квартиру О.Пчілки, купити квартиру Драгоманова,Купить квартиру Григоренко 5,продажа квартир пр. П.Григоренка, продам квартиру Григоренко

Главная    Бесплатная консультация нотариуса при продаже недвижимости     Аренда    Продажа

Здрастуй, підкажіть, будь ласка, якщо чоловік їздить на авто за генеральним дорученням. Авто з обліку знято і чоловік хоче оформити на мене, обов’язково потрібно складати договір купівлі-продажу? чи можна оформити дарчу? який варіант вигідніший і краще?
Тема: купівля продаж

Сдать квартиру через агентство Киев

Повідомлення:
доброго вечора Сдать квартиру через агентство Киев. Я маю до Вас питання з приводу купівлі продажу будинку та земельної ділянки. Які документи нужно для продавця? в течение которого часу можна сделать повне Переоформлення з вашою с помощью?
Сдать квартиру через агентство Киев
Тема: довіреність Сдать квартиру через агентство Киев
Повідомлення:

Привіт Здати квартиру через агентство Киев !!! Підкажіть як можна оформити генеральну довіреність людині знаходиться в місцях позбавлення волі якщо немає паспорта?
Тема: Кордон Донецька
Повідомлення:
Добрий день. Мені 17 років, чи можу я поїхати в Донецьк без супроводу батьків?
Тема:Сдать квартиру через агентство Киев
Повідомлення:
Доброго дня! Чи обов’язкова грошова оцінка БТІ при купівлі-продажу квартири?
Тема: нерухомість

Повідомлення:
В квартирі 3 власника.
Батько живе окремо.
Брат з дружиною і двома дітьми в квартирі.
Я 17 років по квартирах така робота.
Батько рівноцінно ділить між нами свою частину. Брат вирішив викупити мою частину.
Підкажіть як це зробити офіційно і бістро і найголовніше дешевше.

Сдать квартиру через агентство недвижимости

Тема: Власник квартири Сдать квартиру через агентство Киев
Повідомлення:
Привіт Сдать квартиру через агентство Киев. На покійну матір був оформлений особовий рахунок 3-х кімнатою квартири, в якій проживає дочка і внук, вони були окремо власниками 1/3 частини квартіри.Всё було відображено в паспорті приватизації квартири. Після смерті матері був переоформлений особовий рахунок на дочку.В зараз квартира продається, чи є зміна осіб. рахунку фактом нового власника квартири? спасибі за відповідь.

Сдать квартиру через агентство Киев
Тема: Продаж нерухомості
Повідомлення:
Власник квартири я, мої мати і батько. Чи потрібно документальне згоду моєї дружини? Квартира приватизована до одруження.
Тема: Попередній договір купівлі продажу
Повідомлення:

Привіт Сдать квартиру через агентство Киев!
Хотілося б уточнити, скільки буде коштувати, запевнити, нотаріально, попередній договір купівлі продажу?
Тема:
Повідомлення:
Добрий день. Підкажіть будь ласка, при оформленні договору купівлі-продажу нерухомості – покупець звільняється від сплати податку в пенсійний фонд в розмірі 1% від стоімісті нерухомості, якщо покупка перша. Яким чином можна підтвердити цей факт?

Тема: Розділ майна після смерті мами.

Арендовать квартиру через агентство Киев

Повідомлення:

Доброго дня! У мене померла мама 5 листопада Сдать квартиру через агентство Киев. Я прописаний в її квартирі. Папа є, але він прописаний в іншій квартирі. Як нам ділити майно?

Тема: Продаж майна (спадщина)

Повідомлення:

Доброго дня.

Чи можу я здійсніті продажів майна (зем.ділянки) який по Заповіту Належить мені, в спадковий реєстр я подавши заяву на вступ в спадщину (і мене там зареєструвалі та відкрілі Спадкового дело), ​​та відсутні інші спадкоємці, и Вже пройшов срок Шість місяців после сметрі батька.

Чи можу я здійсніті продажів майна (зем.ділянки), если там то Яким чином?

Дякую за відповідь Сдать квартиру через агентство Киев!

Сдать квартиру через агентство Киев

Тема:

Повідомлення:

Доброго дня Сдать квартиру через агентство Киев!

Цікавить питання щодо передачі будинку:

Чи можливо передати будинок без документів на зем участко “будинок дістався у спадок, на зем документів не було, наново не оформлявся людиною переді мною якому був переданий будинок з зем ділянкою теж у спадок, у мене є тільки рішення з сільради на розробку тех.документа на зем ділянку “

І чи можна передати будинок, що б людина вже сама взяв на себе рішення так само саме як і я в сільраді, що б потім сам зробив документи на землю?

Тема: реєстрація автомобіля

Повідомлення:

добрий день я хочу пробити автомобіль по вин коду не варто він в заставі в кредиті.

Тема: Спадок Сдать квартиру через агентство Киев

Повідомлення:

Питання таке. У мого батька померла мама яка залишилась на него заповіт про передачу своєї Частки майна (1/4 будинку) ще 1/6 на ньом = 5/6, но 1/6 Частка на его покійному братові яка перейшла до его сина. Тому що коли син оформляв на себе спадщину батька, ВІН автоматом оформивши и Цю частко. Що потрібно, аби мій батько оформивши на себе Повністю хату? Що потрібно від его племінніка (Йому НЕ потрібна ця Частка)? Заява на Дарування, заява на відмову на Користь мого батька чи що? Help me please.

P.S.

Сдать квартиру через агентство недвижимости Киев

Держ. нотаріус казала: мені треба довідку хто був зареєстрованій в хаті на момент смерти мого дяді (якому належала1 / 6 яка перейшла до племінн.) ВІН НЕ БУВ там зареєстрованій на момент смерти, і 2 свідоцтва про народження Дядько и его сина щоб вона подивуватися чи можна Оформити на мого батька все Одразу, або спочатку 5/6, а Вже потім через Дарування, продаж и Цю 1/6 від племінніка. Племіннік Нічого НЕ пріватізував і.т.д. В хаті булу прописана только моя Бабуся.

Постійно держ. нотаріусу шось треба. задовбало … Вона мені дичину втирає якусь?

Добрий день, у Вас досить великий питання, дуже складно розібратися не бачачи документи, підійдіть на консультацію з тими документами які у Вас є, і я підкажу що ще необхідно для оформлення спадщини

Тема: обмін нерухомості Сдать квартиру через агентство Киев

Повідомлення:

потрібна оцінка нерухомості при обміні

Тема: Обмін Сдать квартиру через агентство Киев

Повідомлення:

Добрий день. Я планую обміняти своє авто на нерухомість (квартиру). Авто оформлено на третю особу. Чи можу я при присутності та злагоді третьої особи провести цю операцію і оформити нерухомість на себе і дружину або ж мені потрібно спочатку переоформити авто на себе?

Тема: Оформлення документів на будинок

Повідомлення:

Доброго дня! Підкажіть оформити на себе документи на будинок з померлих вже давно родичів, будинок в якому проживаєш сім’єю більше 25 років можливо? Ціна питання? Часу і складності?

Добрий день, все залежить від того які у Вас є документи, підійдіть з документами на консультацію. Я подивлюся і підкажу як все оформити Сдать квартиру через агентство Киев.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /home/notari18/kievcity.in.ua/www/wp-includes/link-template.php on line 2741

Оставьте комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *